سه ویژگی شگفت انگیز، برای ثروت و آسایش بیشتر

کمیل غفورمحسنی online business

دریافت سریع فایل ویدئویی:

دانلود فایل ویدئو

حجم فایل: ۲۰٫۸۵ mb

فرمت فایل: mp4.

مدت زمان: ۱۱:۲۴ دقیقه

 

دریافت سریع فایل صوتی: (در صورتی که سرعت اینترنت بالایی ندارید، می توانید صوت همان فایل ویدئویی را نیز دانلود کنید)

دانلود فایل صوتی

حجم فایل: ۱۵٫۶ mb

فرمت فایل: mp3.

مدت زمان: ۱۱:۲۴ دقیقه

 

درباره ویدیو: سلام ، برای شما هم پیش آمده است که به فکر درآمد خوب از اینترنت افتاده باشید؟ نمی دانم… ممکنه تجربه کسب و کار اینترنتی داشتید یا الان مدیریتش می کنید. شاید هم در فکرش هستید ولی به هر دلیلی هنوز دست بکار نشدید تا از اینترنت درآمد داشته باشید. در هر صورت اینترنت یگ فرصت فوق العاده هست. نفوذ اینترنت هر روز توی جهان بیشتر می شود، همین الان که صحبت می کنم در کشورمان ایران حدود ۴۳ میلیون مشترک اینترنت داریم که در کل طبق گزارش مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت حدود ۶۲ میلیون کاربر اینترنت داریم.
خوشبختانه اینترنت کشورمان جزو پرنفوذترین ها در خاورمیانه هست که این یک بازار بالقوه را ایجاد می کند. مردم هر روز تنبل تر می شوند و دوست دارند خریدهایشان را راحتتر و سریعتر انجام بدهند. جوانهای امروزی دیگر نمیروند چند تا مرکز خرید را بگردند تا قیمت کالای مد نظرشان دستشان بیاید. آنها در اینترنت کالایشان را جستجو می کنند. زمان برای همه مهمتر شده و می خواهند صرفه جویی کنند. حتی شرکت ها و موسسات هم برای تهیه کالا ها و خدمات اولین کاری که می کنند جستجو در اینترنت هست و به سایت های طرف های تجاریشان سر می زنند. بنابرین منطقی است که مشتری های اینترنتی به شدت در حال رشد هستند و الان زمانی است که باید از آن استفاده کنید. هر کسب و کاری چه تولیدی باشه چه توزیعی، خدماتی وجود سایت می تواند به عنوان یک ابزار بازاریابی میتونه به آن کمک کند و مشتریهای بیشتری را به سمتش جذب کند.

 

اگر شما کارمند باشید ، فروشنده، مهندس تاسیسات یا معلم باشید، یعنی کارهایی که درآمدشان به صورت حقوق ماهیانه واریز می شود! یا حتی اگر مشاور، پزشک و یا وکیل باشید و درآمدتان به صورت حق مشاوره یا ویزیت هم باشد درآمدتان پایدار نیست. در واقع شما به ازای زمانی که می فروشید درآمد کسب می کنید. پول به ازای ماه ، یا پول به ازای ساعت! پول به ازای ویزیت و مشاوره… اگر شما بخواید یک سفر خارج از ایران بروید یا ماشین مدل بالاتری خرید کنید پول بیشتری نیاز دارید، احتمالا مجبورید بیشتر سر کار بمانید، اضافه کاری کنید. اما با یک محدودیت روبرو هستید، چرا که شما بیشتر از ۲۴ ساعت در شبانه روز زمان ندارید. مثلا اگر یک کارمند روزی ۱۰۰ هزار تومان به ازای ۱۰ ساعت کار دریافت می کند، اگر فرض کنیم تمام زمانش را هم کار کند، باز هم درآمدش محدوده و فقط می تواند روزی ۲۴ ساعت کار کند… حتی پزشکها و مشاغل شبیه اینها هم در یک روز تعداد مشخصی مراجعه کننده می توانند پذیرش کنند.

 

مشکل دیگه ای که معمولا در کارها وجود دارد این است که ممکن است شما بیمار بشوید یا تصادف کنید و به هر دلیلی نتوانید دو هفته یا یک ماه سر کارتان بروید! ممکنه درآمد شما افت پیدا می کند یا حتی قطع می شود! یعنی به حضور شما بطور همیشگی نیاز دارند. این هم یک محدودیت هست!

سه ویژگی شگفت انگیز در کسب و کار اینترنتی که ثروت و آسایش بیشتری برای شما به ….

[product id=”8213″]

 

برای مشاوره و طراحی موشن گرافیک میتوانید به آژانس دیجیتال مارکتینگ مسیر ذهنی مراجعه کنید.

شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید

نظرات (11)

ارسال دیدگاه

− 2 = 1