از 0 تا 100 بازاریابی بین المللی همراه شما هستیم

فرصت فروش و صادرات محصولات شما در بازارهای جهانی اینجاست!

بدست آوردن مشتریان بین المللی و کسب درآمد ارزی، هدف بسیاری از بیزینس های داخلی است که با وجود افزایش قیمت ارز  در داخل کشور، جذابیت این موضوع برای بسیاری از مدیران کسب و کار بیش از پیش شده است. صادرات در عین جذابیت، مسیر پرپیچ و خم خودش را دارد، از پیدا کردن مشتری گرفته تا موارد تجاری قراردادها، گواهینامه ها و حمل و نقل. مسیرذهنی در طی سالهای گذشته تجربیات ارزشمندی در حوزه صادرات و مشتریان بین المللی کسب کرده و توانسته برندهای متنوعی را به موفقیت برساند. اگر به دنبال همراهی مطمئن برای کسب بازارهای جهانی هستید مسیرذهنی همان جایی است که از صفر تا صد شما را همراهی می کند. از مشاوره و آنالیز بازارهای بین المللی گرفته تا بسته بندی، کسب مشتری، حمل و نقل و …. همره شماست تا درآمدهای ارزی پایدار کسب کنید.

خدمات بازاریابی بین الملل مسیرذهنی شامل چه مواردی است؟

13826

مشاوره صادرات

 

بررسی امکان پذیری، مشاوره و آموزش در خصوص بازرگانی، اینکوترمز های صادرات و حمل و نقل، قیمت گذاری و …

14511

ایجاد اعتبار بین المللی

 

تسهیل فرایندهای فروش بین المللی با ثبت شرکت در خارج از کشور، دریافت گواهینامه های بین المللی و …

14509

کسب مشتریان بین المللی

 

تبلیغات و بازاریابی بین المللی جهت فروش محصولات شما در بازارهای هدف

فرایند بازاریابی بین المللی

52452

1. بررسی امکان پذیری صادرات محصولات شما

3652858

2. انتخاب پکیج همکاری

8686

3. شروع بازاریابی بین المللی

524878

4. همراهی تا کسب نتیجه

چرا بازاریابی بین المللی اهمیت دارد؟

فروش محصولات و خدمات در داخل کشور محدود به حدوداً 83 میلیون ایرانی است که با وجود رقبا و تمایز برندتان می توانید درصدی از این 83 میلیون ایرانی را با محصولاتتان آشنا کنید و فروش و سود خوبی کسب کنید. بازار جهانی محدودیت ها را از بین می برد و با یک بازار حدود 7.6 میلیارد نفری مواجه هستید یعنی بازاری حدود 90 برابر بیشتر از بازار ایران. علاوه بر این تعداد جمعیت، کسب درآمد ارزی، فرصت پیشرفت های چشمگیر و تصاعدی را تضمین می کند. فروش در بازارهای جهانی سبب ایجاد ارتباطات شما با بازرگانان بین المللی خواهد شد که علاوه بر فروش مکرر برای توسعه محصولات هم می توانید برنامه ریزی مناسبی داشته باشید و استراتژیک فکر کنید چرا که وابسته به اقتصاد ایران نیستید که نگران کاهش سرمایه و نقدینگی مردم باشید شما یک تاجر بین المللی هستید که متناسب با اقتصاد جهانی فعالیت و برنامه ریزی می کنید.

سوالات رایج در خصوص مشاوره صادرات و بازاریابی بین الملل

14521

آیا نیاز به سفرخارجی هست؟

 

 

برای شروع کار خیر، اما اگر تمایل داشته باشید در کشوری خاص، فروش بیشتر و سهم بازار بیشتری داشته باشید تصمیم با خود شماست که سفر داشته باشید یا خیر.

14519

پیدا کردن مشتری چقدر زمان میبرد؟

 

اگر پیش نیازهای صادراتی مثل بسته بندی مناسب، گواهینامه های بین المللی و … برای محصولات شما فراهم باشد بین یک تا سه ماه زمان بازاریابی بین المللی شماست.

14520

تضمین می دهید که صادر کنیم؟

 

 

در پکیج خدمات مسیرذهنی، تضمین مسیرذهنی برای هر پلن ذکر شده که در جلسه اول آشنایی به این موارد اشاره می شود.

14518

هزینه خدمات بازاریابی بین الملل چقدر است؟

 

پکیج خدمات مسیرذهنی برای موضوع صادرات متنوع است و وابسته به محصول و بودجه شماست که در جلسه آشنایی در این خصوص صحبت خواهد شد.

فرصت استثنایی برای آموزش و مشاوره صادرات به شما

اگر شما از افرادی هستید که تمایل دارید، خودتان کار صادراتی را شروع کنید می توانید در دوره های آموزش صادرات و تجارت مسیرذهنی شرکت کنید و یا از متخصصان مسیرذهنی، مشاوره دریافت کنید

چرا مسیرذهنی بهترین انتخاب شما می تواند باشد؟

مسیرذهنی چندسالی است که از نزدیک و با جزئیات بسیار کامل موارد بازاریابی بین الملل و بازرگانی را انجام می دهد. در این سالهای فعالیت از معدود شرکت های ایرانی هستیم که خدمات تخصصی بازاریابی و تبلیغات بین المللی انجام می دهیم و ارتباطات گسترده ای را با بازرگانان بین المللی ساخته ایم. در همکاری با مسیرذهنی محدود به صادرات به کشور خاصی نیستید بلکه می توانید به اکثر کشورها و مخاطبین فروش ایجاد کنید. اجرای مدرن این سبک بازاریابی مسیرذهنی نیاز به سفر شما به کشور مقصد برای انجام مذاکرات نیست اینگونه هزینه های مارکتینگ شما بسیار به صرفه و اقتصادی انجام خواهد شد. مسیرذهنی از صفر تا صد این مسیر همراه شماست و فقط کافی است یک محصول عالی جهت صادرات داشته باشید.

مشتریانی که در بازار بین الملل با مسیرذهنی موفق شده اند

550 x 442 (بازاریابی بین الملل-نکسوز)-min

Smart Nexus

مرکز اعتباردهی

اسمارت نکسوس فعالیت خود را از سال 99 شروع کرده که جهت کسب اعتبار (ایزو) برای برندهای ایرانی و خارجی است. با همکاری که با اسمارت نکسوس داشتیم توانستیم با ثبت شرکت، آدرس، تلفن در انگلستان شرایط مناسبی برای فعلیت های بین المللی این شرکت فراهم کنیم.

550 x 442 (بازاریابی بین الملل-پرسا)-min (1)

Persa Trading

صادرات زعفران

پرسا در حوزه صادرات زعفران فعالیت خود را از سال 99 شروع کرده که پس از طراحی لوگو، بسته بندی خاص و منحصر به فرد محصولات، توانستیم مشتریانی از کشورهای سوئیس، ویتنام، اندونزی، انگلستان، چین، هند، آفریقای جنوبی، برزیل، موریس، الجزایر، امارات برای پرسا داشته باشیم. پرسا در موفقیت گام اول، در حال توسعه کسب و کار خود است.

Momix-Products-2

Momix

صادرات عسل

مومیکس در حوزه صادرات عسل و ترکیبات آن فعالیت خود را از سال 400 شروع کرده که پس از طراحی لوگو، بسته بندی خاص و منحصر به فرد محصولات، توانستیم مشتریانی از کشورهای هند و امارات برای مومیکس داشته باشیم. مومیکس در حال توسعه محصولات و توسعه بازار جهانی است.

درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر

(پکیج های بازاریابی بین الملل و یا آموزش و مشاوره صادرات)

 

جهت اطلاعات بیشتر و نرخ خدمات مسیر ذهنی، میتوانید فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم و در مورد جزئیات بازاریابی بین الملل و تجارت صحبت کنیم.