یک تیم قوی همراه شما

 

مسیر ذهنی که دانش و تجربه بالایی در بازاریابی و تبلیغات دارد، یک تیم جوان و خلاق است. ما نگرانی های شما را درک کردیم، تلاش ها و هزینه هایی که برای موفقیت پرداخت کردید متوجه شدیم. ما می فهمیم که شما نیاز به تمرکز به کارهای مهمتر بیزنس خود دارید و نیاز دارید که تیمی قدرتمند بخش بازاریابی و تبلیغات و روابط عمومی شما را مدیریت و اجرا کند. بنابراین آموزش دیدیم، تجربه کردیم و تیمی ساختیم که به بهترین شکل دغدغه های شما را رفع کند و با خیال راحت مسئولیت مهم پیشرفت بیزنس تان را می پذیریم.

با تجربه و حرفه ای هستیم

در طول مسیر در کنار شما هستیم

بسیار پرانرژی و پرتلاش هستیم

علامت تجاری مسیر ذهنی

 

 

ما از دریچه ی ذهن به دنیا نظر می کنیم. ذهن علت همه ی خوشی ها و ناخوشی هاست و توانایی هر کاری را دارد. این ذهن است که در شکل گیری موفقیت و موقعیت نقش اساسی ایفا می کند. قبل از این که در زندگی بیرونی و در بازار کار در مسیر موفقیت قرار بگیریم باید به ثروت درونی دست پیدا کنیم. ثروت صرفا یک رقم در حساب بانکی شما نیست، ثروت نوعی طرز تفکر است. به عبارت دیگر لازمه ی کسب ثروت، ثروت درونی است. یکی از رایج ترین اشتباهات ما این است که به جای نظر کردن به درون خود، در دنیای بیرون جست و جو می کنیم.

اعضای تیم مسیر ذهنی

کمیل غفورمحسنی

 

کمیل می گوید : “موفقیت را ابتدا در ذهن ایجاد می شود. مسیری را طی می کنید، پستی و بلندی ها را می گذرانید و تجربه و دانش لازم را بدست می آورید تا لوازم خلق موفقیت بیرونی را بدست آورید.”

نادر قاهری

 

نادر بازاریابی را به نقل از ست گادین این‌گونه تعریف می‌کند: ” هر کاری که به ارزش کالا بیفزاید، بازاریابی است “

کیوان شکیب

 

شکیب معتقد است: “قدرت ارتباطات غیرکلامی همانند نیروی عظیم بخش پنهان کوه یخ است.پنهان اما بسیار نیرومند و تاثیرگذار.”

هانیه طهرانی

 

طهرانی می گوید: “انسان به هر چیزی که بتواند در ذهنش تصور کند و به آن باور داشته باشد، دست پیدا خواهد کرد.”

عاطفه صدفی

 

صدفی باور دارد: “اگر می‌دونستید که چقدر روش کار شده، اسمش رو نمی‌زاشتی نبوغ … میکلانژ”

مریم علیجانی

 

علیجانی می گوید: “فروشنده حرفه ای باید نسبت به خود، شرکت و مشتری هایش وفادار و صادق باشد. راستگویی و صداقت بهترین سیاست است، حتی وقتی به نظر می آید نمی توانید از پس عواقب آن برآیید.”

امین رستاد

 

رستاد می گوید: “مغز هیچگاه خاموش نمیشود همیشه در مسیرى در حال حرکت و تکامل است حال این انتخاب شماست که مسیرى که میرود روبه موفقیت است یا نابودى، کسب و کار شما هم مثل خود شما دو انتخاب بیشتر ندارد یا موفقیت یا نابودى”

مریم تیموری

 

تیموری می گوید: “نحوه صحیح اندیشیدن و پاسخ دادن درست به سوالات زندگی است که موفقیت افراد را تضمین می‌کند.”