افزایش فروش و برندینگ با ویدئو مارکتینگ

ویدئو، پادشاه محتوای تبلیغاتی شماست …

طراحی ویدئوهای موثر که پیام را کامل انتقال دهد قدرت نامحدودی در بازاریابی و فروش به شما ارائه می کند. ما این ویدئوها را با شناخت از خدمات و محصولات شما، با حضور متخصصان بازاریابی، کارگردان های هنری و عوامل تولید، در یک جریان اثبات شده و گام به گام برای شما خلق می کنیم.

نمونه طراحی موشن گرافیک


این ها فقط چند نمونه از ویدئوهای ما هستند که می توانید برای دریافت نمونه های بیشتر با ما در تماس باشید!

نمونه ساخت تیزر و ویدئو

ویدئو مارکتینگ (بازاریابی ویدئویی) چیست؟

امروزه مخاطبان بمباران اطلاعاتی شده اند و حوصله توجه به هر محتوایی را ندارند. برای تاثیرگذاری بهتر و بیشتر  نیازمند جذب اعتماد و ارتباط بیشتر با او هستیم. ویدئو که ترکیبی از تصویر، کلام و لحن، موسیقی و عوامل احساسی است ابزار قدرتمندی را در اختیار شما قرار می دهد تا مخاطب را شگفت زده کنید و ارزش برند تان را در ذهن او افزایش دهید.

از ویدئو مارکتینگ کجا و چطور استفاده کنیم؟

قبل از  تولید یک ویدئوی  کاربردی و موثر، نیاز است که مشخص شود در کدام رسانه پخش می شود. رسانه های مختلفی برای انتشار یک ویدئو وجود دارد که در زیر به تفکیک توضیح داده شده است.

رایج ترین روش استفاده از ویدئو برای معرفی محصول و  خدمات شما، بارگذاری آن بر روی سایتتان است. تحقیقات به ما نشان داده جایی که هم ویدئو و هم متن در یک صفحه در دسترس هستند، ۷۲٪ از مردم برای استفاده از محصول یا خدمت، از ویدیو استفاده می کنند.

ویدئو علاوه بر اینکه می تواند علاقه مندی مخاطب را برای خرید محصول افزایش دهد، می تواند مدت زمان کاربر بر روی سایت را افزایش دهد که نشان دهنده علاقه مندی مخاطب به وب سایت شماست که از دید گوگل، امتیاز  بهتری به سایت شما می دهد. (بهبود SEO)

ویدئو نیز می تواند در قسمت های دیگر وب سایت شما مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال، می توانید در صفحات فرود (landing page) برای تبدیل مخاطب به مشتری از ویدئوهای تاثیرگذار استفاده کنید.

در صورتی که خدمت جدیدی ارائه می کنید در بخش راهنما یا وبلاگ سایت برای کمک و راهنمایی مشتریان نیاز است که ویدئوهای آموزشی و معرفی خدمت قرار دهید.

بهترین رسانه تبلیغات ویدئویی در این روزها، شبکه های اجتماعی  از جمله اینستاگرام و تلگرام هستند که با استقبال خوبی همراه است و مخاطبین آن روز به روز در حال افزایش است. از دیگر رسانه های اجتماعی معروف مناسب تبلیغات ویدئویی می توان به آپارات، نماشا، ام پی فر، لینکدین، توییتر و … اشاره کرد.

سرویس های کلیکی و نمایشی تبلیغات، امکان پخش ویدئو را در ابتدای ویدئوهای داخل اپلیکیشن یا وب سایت ها فراهم نموده اند تا تیزر شما را نمایش دهند و به ازای بازدید یا کلیک، از شما مبلغی را دریافت می کنند. شما می توانید با ساخت تیزری هوشمندانه از این بسترهای تبلیغاتی استفاده نمایید.

بازاریابی ایمیل یکی از روش های سنتی و رایج دیجیتال مارکتینگ است. در سال های پیش رو نرخ باز شدن و کلیک شدن ایمیل ها با نرخ زیادی کاهش پیدا کرده . یکی از روش هایی که میتوان ایمیل را جذابتر کند تا مخاطبین ایمیل های ما را دنبال کنند استفاده از محتواهای ویدئویی و اعلام آن در ایمیل است. اینکه بتوانید مخاطبان خود را از کانال های مختلف بازاریابی (ایمیل، شبکه های اجتماعی، سایت و … ) همراه کنید علم و هنری ثروت ساز است.

این سبک از  ویدیو‌ها برای آموزش های داخل سایت، آموزش در تلگرام، اینستاگرام و …. استفاده می شود. با وجود گرفتاری های زندگی روزانه و ترافیک، بسیاری از مدرسان از این سبک برای آموزش دانشجویان خود استفاده می کنند. همچنین درصورتیکه محصول و خدمتی دارید که نیاز به پشتیبانی و آموزش مصرف داشته باشد این سبک از ویدئوها میتواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

یکی از روش های رایج ایجاد ارتباط و فروش برای شرکتها، حضور در نمایشگاه هاست. پیش از حضور در نمایشگاه، باید روش های جذب مخاطب به غرفه خود را برنامه ریزی کنید. یکی از روش هایی که می تواند بازدیدکننده در نمایشگاه را به غرفه شما ترغیب کند پخش یک ویدئو از فعالیت های شرکت در LCD جهت معرفی به بازدیدکننده می باشد. همچنین شما می توانید به همراه کاتالوگ و … ویدئویی از معرفی خدمات شرکت را در قالب یک CD یا فلش به مخاطب ارائه نمایید.

فرایند ساخت تیزر و موشن گرافیک تبلیغاتی

۷۵۷۵۷۵۷۸-min

1. هدف گذاری

 

قرار است یک ویدئو آموزشی و محتوا محور، تیزر معرفی محصول یا ویدئویی که قابلیت ویروسی شدن داشته باشد بسازیم؟

۷۵۷۵۷۴۵-min

2. برنامه ریزی جذب مخاطب

 

در این مرحله، باتوجه به مخاطبین و انتخاب رسانه مورد نظر میتوان موضوعات، سناریو، تعداد ویدئو و … را مشخص نمود

۹۸۷۴۵

3. اجرا و ساخت ویدئو

 

در این مرحله تمامی اجراییات انجام می شود (فیلمبرداری، گرافیک، جلوه های ویژه، تدوین و …) سپس درصورت نیاز، عملیات پخش ویدئو برای تبلیغات صورت می گیرد.

۷۵۷۵۷۵۷۵-min

4. آنالیز

 

پس از تبلیغات، بازخورد بر اساس شاخصه های تعریف شده، مشخص می شود تا بتوان برای ادامه سرمایه گذاری بر روی آن با اطمینان بیشتری بودجه کنار گذاشت.

سوالات رایج در خصوص ساخت تیزر و موشن گرافیک

14133

ساخت یک ویدئو چقدر طول می کشد؟

مدت زمان ساخت ویدئو به سبک و سناریو ویدئو بستگی دارد. به طور معمول ویدئوهایی که نیاز به فیلمبرداری است طی یک الی دو روز فیلمبرداری می شود و طی ده روز تدوین می گردد. ویدئوهای موشن گرافیک از هفت روز تا سی روز طراحی و تولید می گردد.

13993

قیمت ساخت ویدئو چقدر است؟

معمولا تیزرهای تبلیغاتی با توجه به تجهیزات مورد استفاده، لوکیشن، تعداد بازیگر و … قیمت گذاری می شود. در صورتیکه این ویدئو ها نیاز به فیلمبرداری نداشته باشد قیمت کاهش پیدا می کند.

13994

قیمت موشن گرافیک چقدر است؟

در موشن گرافیک، تعداد پلان ها، طراحی فضاها، کاراکترها، گوینده، نحوه حرکت ها میتواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد. موشن گرافیک در چند پکیج کاملا شفاف ارائه می شود که متناسب با نمونه میتوانید سفارش دهید.

13995

مدت زمان ویدئو چقدر باشد خوب است؟

قبل از ساخت ویدئو، باید مشخص شود که این ویدئو در چه رسانه ای پخش می شود. معمولا کاربران بین ۳ تا ۷ ثانیه اول ویدئو تشخیص می دهند که ویدئو را ادامه دهند یا خیر. در تبلیغات شبکه های اجتماعی ۳۰ تا ۶۰ ثانیه زمان مناسبی است. ویدئوهای بیشتر از یک دقیقه مناسب همایش ها، پرزنت، آموزش و … است.

کمپین ویدئویی استارتاپ کاربوی

نام کمپین: “دیگه چی بمالیم؟”

کمپین “دیگه چی بمالیم؟” کاربوی با هدف نمایش قدرت کارواش نانو (کارواش سبز) نسبت به کارواش آبی به مخاطبین طراحی گردید.

پس از گذراندن دوره زمستان ۹۶ متوجه شدیم که بسیاری از  رانندگان، با تصور اینکه گِل از سطح خودرو با کارواش نانو پاک نمی شود کارواش آبی را به نانو ترجیح می دادند. چون در کارواش نانو، آب به ماشین نمی خورد، مخاطب احساس می کند ماشین تمیز نشده است. این مشکل خیلی شبیه به مقایسه خشک شویی و ماشین لباسشویی است.

مقایسه کارواش نانو با روش های سنتی (کارواش آب) به نظر بسیار جذاب و چالش برانگیز  بود. از همین رو  ایده کمپین به ذهنمان رسید تا در اولین ویدئو یک ماشین معمولی را اغراق آمیز گِلی کنیم تا قدرت کارواش بدون آب را نشان دهیم. اما این اتمام کار نبود!

درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر (ویدئو مارکتینگ)

 

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر و نرخ خدمات مسیر ذهنی، میتوانید فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم و در مورد جزئیات بازاریابی ویدئویی بیشتر صحبت کنیم.