هدف اصلی ما، فروش بیشتر شماست.

 

با مجموعه ای از روش های پیشرفته و اثربخش فروش شما را متحول می کنیم!

در مسیر پیشرفت و موفقیت تنها نیستید، تیم ما با تمام قدرت در کنار شما تلاش می کند تا گوی سبقت را از رقبا بربایید و در فروش و بازاریابی پیشتاز باشید! برند شما را به اوج می بریم و ارزش ذهنی بالای برند شما را تقویت می کنیم!

 

تئودور روزولت: “در هر لحظه تصمیم گیری، بهترین کار گرفتن تصمیم درست است، گزینه بعدی تصمیم غلط است، بدترین گزینه عدم تصمیمگیری است.”

 

منتظر جلسه ای صمیمانه با شما هستیم!

شماره تماس هماهنگی: ۸۸۴۵۱۸۳۵- ۰۲۱

ویدئو مارکتینگ

ویدئو مارکتینگ

 

مخاطبان امروز حوصله توجه به هر محتوایی را ندارند. ویدئو که ترکیبی از تصویر، کلام و لحن، موسیقی و عوامل احساسی است مخاطب شما را تحت تاثیر قرار می دهد و ارزش برند شما را در ذهن او افزایش می دهد.

کمپین بازاریابی یکپارچه

طراحی و اجرای کمپین یکپارچه بازاریابی

 

در دنیای امروز رسیدن به مشتری هدف شما سخت شده است. بعضی از افراد در شبکه های اجتماعی هستند، برخی در حال کار با ایمیل، بعضی در حال جستجوی سایتها و بعضی را تنها از طریق مجلات و روزنامه ها می توان پیدا کرد…

بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی

 

محتوا پایه جذابیت و کاربر پسندی سایت شماست. گوگل از طریق محتوای متنی به خوبی می تواند شما را بشناسد و در نتایج جستجوی خود جایگاه مناسبی به شما اختصاص دهد. محتوای متنی برای بسیاری از کاربران که به دنبال مطالب آموزشی جذاب و راهنمای خرید و غیره هستند، مزیت خوبی است.

سئو

بهینه سازی سایت (سئو – SEO)

 

جایگاه سایت شما در نتایج جستجو باعث ورود و جذب کاربران هدفمند می شود. در گذشته شرکتها و سایتها با انجام کارهای محدود و مشخصی روی سایت خود سریعا صفحه ای را به جایگاهی می رساندند. امروز اینطور نیست! ما با تیمی قدرتمند بر روی قدرت دامنه شما کار می کنیم تا همه صفحات سایت شما در نتایج جستجو ارتقا یابند.

تبلیغات اینترنتی

برنامه ریزی و اجرای تبلیغات کلیکی و نمایشی

 

تبلیغات اینترنتی صرفاً چند بنر تصویری و یا متن تبلیغاتی نیست. برای نتیجه گرفتن از تبلیغات اینترنتی باید طبق اصول روانشناسی فروش و رفتار شناسی مشتریان قدم برداشت. در واقع کاربران باید از طریق تبلیغات به یک صفحه خاص بروند و کاری را کنند که ما می خواهیم! اما معمولاً به دلیل نداشتن دانش تخصصی تبلیغات اینترنتی مشتریان را به صفحه اصلی سایت هدایت می کنند.

شبکه اجتماعی موبایلی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

 

امروزه هر فردی که در جامعه فعالیت دارد به شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و انواع آنها دسترسی دارد. هر روز کانال ها و پستهای جدید را چک می کند. افراد معروف، برندها و محصولاتی که آنها را دوست دارد فالو و لایک می کند و مطالبشان را دنبال می کند. این فرهنگ جدید یک قدرت جدید و منحصر به فرد به شما برای نفوذ و یادآوری برند و محصولتان می دهد.

ایده پردازی

ایده پردازی و ساخت تیزر تبلیغاتی

 

ویدئوهای تبلیغاتی در تلویزیون، سینما و شبکه نمایش خانگی، کمتر از یک دقیقه و معمولاً حدود ۳۰ الی ۶۰ ثانیه پخش می شود. بنابراین چنین ویدئوهایی نیاز به تفکر بازاریابی و روانشناسی عمیق و حرفه ای دارد، همچنین باید از عوامل تولید مانند کارگردان هنری، بازیگر، تدوینگر حرفه ای، صدابردار و غیره استفاده شود. تا در نهایت برند شما به بهترین شکل ممکن در ذهن مخاطب نقش ببندد.

آموزش کارکنان فروش

 

تا به حال با خودتان فکر کردید که اگر شما به جای فروشنده­ هایتان می نشستید چقدر بهتر می فروختید؟ علت آن نداشتن دانش و مهارت و بینش کافی کارکنان فروش است، معمولاً کارکنان ما زمانی را برای آموزش و ارتقا خودشان نمی گذارند. در راه یادگیری و حرفه ای شدن نیز هزینه و سرمایه گذاری نمی کنند. مدیران موفق بر روی سرمایه انسانی شرکت خود سرمایه گذاری می کنند.

راه حل دیجیتال مارکتینگ را چگونه به من ارائه می کنید؟

اگر می خواهید بدانید که چطور می توانیم به توسعه کسب و کار شما کمک کنیم، با شماره ۸۸۴۵۱۸۳۵-۰۲۱ تماس بگیرید.

جلسه بررسی

در این جلسه قرار است پیرامون کسب و کار شما، فعالیت قبلی شما و اهداف صحبت شود.

ارائه پروپوزال

در این مرحله نقشه راه از خدمات موردنیاز و ایده ها برای شما ارسال میشود و بعد از بررسی شما و نهایی سازی جزییات، تفاهم نامه ای جهت جزئیات تهیه میشود.

شروع پروژه

مراحل پروژه یک به یک توضیح داده میشود و با هماهنگی شما انجام میشود.

بهینه‌سازی و گزارشات فرآیند

مسیرذهنی در بررسی و تحلیل موارد اجرا شده، متخصص است. با خیالی آسوده هدایت و مدیریت پروژه‌های خود را به ما بسپارید چون ما هم مثل شما به دنبال نتیجه هستیم.

کسب نتیجه

در این مرحله موارد تعهد داده شده انجام شده و شما با نتیجه حاصل شده میتوانید برای اهداف بعدی و بزرگتر تصمیم گیری کنید.

یک گفتگوی صمیمی درباره بازاریابی بهتر شما داشته باشیم؟

همین حالا جهت هماهنگی تماس بگیرید!

شماره تماس: ۸۸۴۵۱۸۳۵- ۰۲۱