در شبکه های اجتماعی بدرخشید و پول سازی کنید!

در ایران هر فرد بصورت میانگین روزانه بالای ۲ ساعت از زمان خود را در شبکه های اجتماعی می گذراند. یعنی حداقل به اندازه یک فیلم ۲ ساعته. این فرصتی است که با برنامه ریزی و اجرای هدفمند می توانید به تعداد زیادی از مشتریان دسترسی داشته باشید. دیگر مثل قدیم ها، مردم روزنامه دست نمی گیرند که بفهمند دنیا چه خبر است و چه خدمات و محصولی تبلیغ شده، مردم با سرعت بسیار زیاد در حال ارتباط بیشتر در شبکه های اجتماعی هستند که در این روزها، اینستاگرام و واتس اپ بیشترین مخاطبین را دارند.

از نگاه مشتریان

محتواسازی و مدیریت شبکه های اجتماعی

مهندس طلوعی

مدیرمارکتینگ نویان فارمد

محتواسازی و مدیریت شبکه های اجتماعی

مهندس غفوری

مدیر تبلیغات ستاره ایران

بازاریابی در شبکه های اجتماعی (سوشیال مدیا مارکتینگ) چیست؟

بازاریابی در شبکه های اجتماعی روشی است برای برندینگ، ایجاد ترافیک در وب سایت و فروش. برنامه های سوشیال مارکتینگ بیشتر بر ایجاد محتوا و اشتراک گذاری آن استوار است. هرچه محتوا خلاقانه و مستمر ساخته و منتشر شود، میزان اعتبار کسب و کار شما بالاتر خواهد رفت. این سبک بازاریابی اگر با اصول درست و حرفه ای انجام شود امکان بازاریابی دهان به دهان و بازاریابی ویروسی را افزایش می دهد و مثل یک دینامیت برای معروفیت برند شما عمل می کند. با توجه به اینکه شبکه های اجتماعی بصورت رایگان در دسترس همه هست و مردم روزانه در این فضا مشغول فعالیت یا گذراندن وقت هستند میتواند فرصت مناسبی برای کسب و کارها برای نمایش برند و خدمات خود باشند. بازاریابی در شبکه های اجتماعی نسبت به بقیه روش های بازاریابی ارزان قیمت می باشد اما به معنای این نیست که کاملا رایگان است. تهیه تصاویر و ویدئوهای خلاقانه و مستمر، انتشار محتوای تولید شده و فعالیت پیوسته در این فضا با اینکه رایگان است اما نیاز به انرژی و زمان فردی دارد. علاوه بر این طرح های تبلیغاتی مختلفی در این شبکه ها وجود دارد تا به بازاریابی شما سرعت ببخشد.

فرایند موفقیت در شبکه های اجتماعی با مسیر ذهنی

۸۷۵۸۵

1. ساخت محتوای خلاقانه

۴۵۲۵۸۵

2. فعالیت پیوسته و مستمر

۷۵۷۵۷۴۵

3. تبلیغات متناسب با بودجه

۸۵۸۶۸۵۶

4. تبدیل شدن به یک برند در حوزه تخصصیتان

مدیریت کدام شبکه های اجتماعی را انجام میدهیم؟

در ایران شبکه های اجتماعی اینستاگرام، واتس اپ، تلگرام، آپارات، یوتیوب و نماشا از محبوبیت بیشتری برخوردار است. لینکدین شبکه اجتماعی متخصصین است که در حوزه های تخصصی این فضا مناسب کسب و کار شماست. مابقی شبکه های اجتماعی در ایران محبوبیت چندانی ندارد و برای عملیات سئو برای کسب و کار شما در نظر گرفته میشود. همچنین در صورتی که به فکر صادرات هستید شبکه های اجتماعی یوتیوب، فیسبوک، توییتر و … میتواند شبکه های اجتماعی کارآمدی برای بیزینس شما باشد.

اینستاگرام
(Instagram)

تلگرام
(Telegram)

لینکدین
(Linkedin)

توییتر
(Twitter)

فیسبوک
(Facebook)

یوتوب
(Youtube)

آپارات
(Aparat)

نماشا
(Namasha)

سوالات رایج در خصوص تبلیغات در شبکه های اجتماعی

14051

دقیقا چه کارهایی برای پیج اینستاگرام انجام می شود؟

 

برنامه ریزی و استراتژی محتوایی، تولید انواع محتوای ویدئویی و تصویری، جذب مخاطب از طریق فعالیت ادمین، تبلیغات و مدیریت پیج

14050

قیمت اجرای بازاریابی اینستاگرامی و … چقدر است؟

 

پکیج های قیمتی برای فعالیت در اینستاگرام بصورت تخصصی در طول مدت سه تا شش ماه در نظر گرفته شده است  که متناسب با راه حل ماه می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب نمایید. این پکیج ها بر اساس نوع محتوا، تبلیغات و حجم فعالیت هر یک مرتب شده است.

14049

چگونه می توان برای ارائه یوزر، پسورد اعتماد کرد؟

 

مسیرذهنی سالهاست که در حال فعالیت در این فضا می باشد، طبیعتا نگرانی شما را در این خصوص درک می کنیم. در ابتدای راه قراردادی در این مورد با شما نوشته می شود همچنین یوزر پسوردها در اختیار تیم مسیرذهنی و یکی از افراد تیم شما قرار میگیرد. تمامی فعالیت ها در طول مدت همکاری با مسیرذهنی است و پس از آن شما میتوانید پسوردها را تغییر دهید.

چه نوع پست ها و محتوایی برای تبلیغات در شبکه ها اجتماعی قرار می دهیم؟

بنر گرافیکی 

گیف

ویدیو

اینفوگرافیک

موشن گرافیک

عکاسی

استاپ موشن

نمونه محتواهای ساخته شده برای بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی

نمونه بنر گرافیکی

کلینیک زیبایی لیدوما

برند سان سیف از هلدینگ پارس حیان

تصویر سازی برای اپلیکیشن پاب کار

نمونه گیف ویدئو

پیج اینستاگرام آرایشی

اپلیکیشن پاب کار

دکتر ساسانی متخصص سلولیت

نمونه اینفوگرافیک

اپلیکیشن کاربوی

کرکره برقی رامرو

اپلیکیشن پابکار

نمونه عکاسی

ارائه خدمات اپلیکیشن کاربوی

تجهیزات گروه درمان یاب در نمایشگاه

غرفه دنسیکس در نمایشگاه بین المللی

نمونه موشن گرافیک

اپلیکیشن پاب کار

اپلیکیشن روبیک

اپلیکیشن کاربوی

نمونه ویدئو

کمپین کاربوی

کمپین مقدم سیر

کمپین ضدآفتاب سان سیف

درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر (تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی)

جهت دیدن نمونه کارها و نرخ خدمات مسیر ذهنی، میتوانید فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم و در مورد جزئیات  بیشتر صحبت کنیم.