هویت بصری

 

راهی برای نفوذ در قلب و ذهن مخاطبین

در بازاریابی و برندینگ پیشرفته امروزی، نفوذ در ذهن و قلب مخاطبین کار بسیار سخت و پیچیده ای است چرا که با وجود رقبای کوچک و بزرگ، گستردگی خدمات و محصولات، ذهن مخاطب دائم در معرض انبوهی از تبلیغات و پیام های ارتباطی است. مسیرذهنی با دانش و تجربه خود، مجموعه ای از اقدامات صحیح را برای شما طراحی می کند تا بیشتر در معرض دید مخاطبین هدف خود قرار بگیرید تا بازدهی مناسبی در سرمایه گذاری بر روی برندینگ و فروش داشته باشید.

visual-identity

تلفن کارشناس:

۰۲۱-۸۸۴۵۱۸۳۵  ?

برخی نمونه کارهای طراحی لوگو

این ها فقط چند نمونه از طراحی لوگو ما هستند که می توانید برای دریافت نمونه های بیشتر با ما در تماس باشید!

برند الگو

پلتفرم آموزش

سال طراحی: ۱۳۹۷

برند سوئیت دیزاین

کیک و شیرینی

سال طراحی: ۱۳۹۹

برند اگزریا

نمایشگاه دیجیتال

سال طراحی: ۱۳۹۶

برند رایان انرژی

برق و انرژی

سال طراحی : ۱۳۹۹

برند آمانیا

مشاوره و تجارت

سال طراحی : ۱۳۹۶

برند آقای کرکره

خدمات کرکره برقی

سال طراحی: ۱۳۹۹

برند مارک

استارتاپ مقایسه کالا

سال طراحی: ۱۳۹۹

برند فولاد فواد

فروش آهن آلات

سال طراحی: ۱۳۹۹

خدمات هویت بصری برند شامل چه مواردی است؟

13236

انتخاب نام تجاری

طراحی و تبیین نامی منحصر به فرد، قابل ثبت و شایسته جایگاه یک برند

13238

کتاب هویت بصری

تبیین قوانین و دستورالعمل های استفاده از لوگو جهت یکپارچه سازی هویت بصری برند

13239

طراحی ست اداری

طراحی کاملا اختصاصی مجموعه اوراق اداری مانند سربرگ، پاکت نامه، کارت ویزیت و …

13237

طراحی لوگو

 طراحی به صورت کاملا انحصاری بر اساس استانداردهای بین المللی، با قابلیت ثبت

چرا هویت بصری برند مهم است؟

هویت تمام انسان‌ها، با نام و چهره آنها به خاطر سپرده می‌شود و با اثر انگشت آن شخص، منحصر بفرد می گردد. هویت تمامی برندها نیز با نام و وجهۀ بصری  آنها قابل به خاطرسپاری بوده و از طریق نشان تجاری (لوگو) منحصر بفرد می‌گردند. برندهایی که کپی یا تقلیدکننده هستند، هیچ هویت و دوامی نخواهند داشت و هیچگاه هم به خاطر سپرده نمی‌شوند. تنها برندهایی شانس اوج‌گیری و موفقیت دارند که از هویتی منحصر بفرد برخوردار باشند. «هویت برند شما، روشن کننده مسیر حرکت شما در بازار کسب و کار است.»

تلفن کارشناس:

۰۲۱-۸۸۴۵۱۸۳۵  ?

انواع سبک طراحی لوگو چیست؟

شاید برای شما هم جالب باشه که کلا چه سبک های طراحی آرم و علامت تجاری وجود داره و کدام روش طراحی مناسب شماست. سبک های مختلف در زیر همراه با نمونه بصورت مختصر توضیح داده شده اما اگر واقعا به دنبال یک لوگو و هویت بصری منحصر بفرد هستید حتما باید از مشاوران و کارشناسان ارشد این حوزه کمک بگیرید.

hbo
ibm

مونوگرام نوعی از لوگو است که در آن حروف اختصاری نام برند (یک یا چند حرف) استفاده می‌شود. در طراحی این ساختار می‌توان پیام‌هایی را به صورتی پنهان قرار داد. مثل فرمت چشم در نشان HBO (اشاره به شبکه اینترنتی پخش فیلم و سریال) یا خطوط افقی در لوگوی IBM که نشان دسته بندی و ساختارمندی اطلاعات است.

google
coca-cola

وردمارک که در ایران به نام لوگوتایپ می‌شناسند نوعی از لوگو است که در آن نام برند به صورت کامل قرار می‌گردد. بهترین نمونه‌های شناخته شده بین‌المللی شامل  Coca-Cola و Google است. ساختار مختلفی از نگارش لوگوتایپ وجود دارد.

twitter--apple

پیکتوریال مارک‌ها یا نشان‌های تصویری نوعی از لوگو هستند که در آن از تصویر استفاده می‌شود. مثل سیب گاز زده Apple و گنجشک Twitter . این نوع از نشان با کودک درون ارتباط بسیار مناسبی برقرار می‌کند.

bp-adiddas

نشان‌های انتزاعی، نوعی از نشان‌های هستند که به وضوح پیام خاصی منتقل نمی‌کنند اما در پس آن پیامی پنهان شده است. مثلاً در نشان bp یا همان شرکت British Petroleum از طرح واره روبرو استفاده می‌کند که به وضوح مشخص نیست به چه معناست اما می‌توان به فرم گل یا خورشید تعبیر کرد.

kfc-duracell

مسکات یا کاراکتر اختصاصی برند نوعی از لوگو است که در آن یک شخصیت اختصاصی برای برند ایجاد می‌شود. کلونل سندرس برند KFC و خرگوش دوراسل نیز از نمونه‌های شناخته شده هستند.

doritos-burgerking

The combination mark که در ایران آن را لوگوی ترکیبی یا تلفیقی می‌خوانند نوعی است لوگو است که در آن تصویر و نوشتار به صورت همزمان موجود است. مثل برند Burger King که در آن نوشته به صورت گوشت یک ساندویچ طراحی شده است.

فرایند طراحی هویت بصری

presentation

ارائه

 

پس از نهایی شدن طرح، در یک جلسه پیرامون طرح و هویت فراهم شده پرزنت خواهیم داشت تا پس از تایید شما، فایلهای هویت بصری به شما ارائه شود.

acrobat

طراحی

 

در این مرحله بر اساس دو مرحله قبلی و دانش هویت بصری، طراحی لوگو انجام می شود و توسط کارشناسان ارشد مسیرذهنی مورد بررسی قرار می گیرد.

search-interface-symbol

جستجو

 

در این مرحله، رقبا و همکاران داخلی و خارجی شما بررسی می شوند که با چه نام و هویت بصری ای در حال فعالیت هستند.

innovation (1)

آشنایی با برند

 

در این مرحله با خدمات و برند شما آشنا می شویم، اصطلاحا یک بریف و خلاصه از مجموعه اطلاعات برند و جایگاه شما کسب می کنیم.

تلفن کارشناس:

۰۲۱-۸۸۴۵۱۸۳۵  ?

سوالات رایج در خصوص طراحی لوگو و هویت بصری

long-term

طراحی لوگو چقدر زمان میبرد؟

 

بین دو تا سه هفته زمان لازم است تا طراحی نهایی تقدیم شما شود. اگر پکیج شما، شامل ست اداری و … باشد قاعدتا کمی بیشتر زمان انجام موارد دیگر خواهد شد.

guarantee

 ضمانت ثبت لوگو داده میشود؟

 

تمامی طراحی های مجموعه مسیرذهنی منحصر به فرد است و بر طبق استانداردهای ثبت لوگو انجام می شود. بنابراین خیالتان راحت باشد که لوگوی شما قابل ثبت است و ضمانت ثبت لوگو به صورت تمام و کمال در قرارداد مربوطه ثبت خواهد شد.

calculator

قیمت طراحی لوگو چقدر است؟

 

اصولا موارد تخصصی و هنری بر اساس حرفه ای بودن طرح قیمت گذاری می شود. اما برای اینکه طبق استاندارد مشخصی این قیمت گذاری انجام شود تا شما هم در تصمیمی گیری راحت تر باشید، تمامی قیمت ها بر اساس میزان زمان، انرژی و تخصص مورد نیاز در پکیج های مختلف ارائه می گردد و طی جلسه حضوری متناسب با نیاز بیزینس شما ارائه می شود.

effective (2)

طراحی لوگو چه تاثیری دارد ؟

 

شخصیت و هویت برند شما، در نگاه اول مشتری از لوگو و هویت بصری شما آشکار می شود. همانطور که تیپ و لایف استایل یک فرد، نماینگر شخصیت اوست. علاوه بر این، با لوگو و هویت بصری می توان ماندگاری در ذهن مخاطب را افزایش داد.

تلفن کارشناس:

۰۲۱-۸۸۴۵۱۸۳۵  ?

نظر برخی مشتریان ما

درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر (طراحی لوگو و هویت بصری)

 

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتر و نرخ خدمات مسیر ذهنی، میتوانید فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم و در مورد جزئیات طراحی لوگو و هویت بصری بیشتر صحبت کنیم.

تلفن کارشناس:

۰۲۱-۸۸۴۵۱۸۳۵  ?