پیشنهاد ویژه

دریافت سریع فایل ویدئویی:

دانلود فایل ویدئو

حجم فایل:  ۸٫۴۴ mb

فرمت فایل: mp4.

مدت زمان: ۶:۱۲ دقیقه

دریافت سریع فایل صوتی: (در صورتی که سرعت اینترنت بالایی ندارید، می توانید صوت همان فایل ویدئویی را نیز دانلود کنید)

دانلود فایل صوتی

حجم فایل: ۲٫۸۳ mb

فرمت فایل: mp3.

مدت زمان: ۶:۱۲ دقیقه

 

درباره ویدیو: یک سفر ۱۰۰۰ کیلومتری با اولین قدم شروع می شود، و شما که دو تا فیلم قبل را دیدید و الان دارید این فیلم را می بینید. یعنی اولین قدم  رو برداشتید، حالا نوبت قدمهای بعد هست یعنی یادگرفتن تکنیک ها، مهارت ها و اصول راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی هست.

من در اولین کسب و کار اینترنتی ام با اینکه شروع خوبی داشتم اما اشتباهات زیادی انجام دادم، مطالعه کافی نداشتم و سوتی می دادم. کلی از وقتم را برای چیزهایی که ارزش نداشتند هدر دادم… اگر کسی را ۵ سال پیش داشتم که یک متخصص بود و به من تخصصی آموزش می داد که چکار کنم، چطور سایتم را بسازم، چه قسمت های مهمی یک سایت موفق باید داشته باشه و چطور طراحی شود، جای هر چیز از لحاظ روانشناسی فروش کجاست، با چه تیم طراحی باید کار کنم، چطور بازاریابی انجام بدم و سایتم چه امکاناتی داشته باشد و خیلی چیزهای دیگر… فوق العاده عالی می شد.

یک پیشنهاد دارم، فیلمی به نام جادوی کسب و کار اینترنتی! در این فیلم که به مدت ۳ ساعت و ۳۲ دقیقه است بطور کامل راه اندازی و مدیریت یک کسب و کار اینترنتی موفق را از پیش از ساخت و چیزهایی که باید بدونید و مهارت هایی که نیاز دارید را توضیح دادم تا قسمت هایی که سایت شما نیاز داره تا پر درآمد شود! و وظایفی که شما باید انجام بدید تا سایتتون به درآمد برسد و درآمدش روز بروز بهتر شود!

من معتقدم که  این مهارت ها، تکنیک ها و اصولی که در این فیلم بیان شده به شما کمک می کند در مدت زمان بسیار کوتاهی، سایت پردرآمدی رو با کیفیت بالا بسازید. شما مجبور نیستید همیشه آزمون و خطا کنید و هزینه اشتباهاتتون را بپردازید. وقت و سرمایه شما باید در یک مسیر مطمئن قرار بگیره!

برای موفق بودن باید دست به عمل زد، نباید گذاشت که تردید ها و ترس به ما غلبه کنند. یکی از مزیت های دیگر فیلم آموزشی جادوی کسب و کار اینترنتی این است که ضمانت ۱۰۰% بازگشت وجه دارد، یعنی اگر شما این فیلم را به طور کامل ببینید و به این نتیجه برسید که اصلا برایتان مفید نبوده، می توانید همان موقع به سایت ایمیل بزنید و یا با شماره تلفن ما تماس بگیرید و  شماره کارت بانکی تون را بفرمایید، تا همان لحظه مبلغی که پرداختید برایتان واریز شود!

[product id=”8213″]

 

اگر قصد ساخت تیزر تبلیغاتی را برای مجموعه و شرکت خود دارید میتوانید این کار را به آژانس دیجیتال مارکتینگ مسیر ذهنی بسپارید تا حرفه ای ترین ویدیو ها را برای شما طراحی کنند.

شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید

نظرات (2)

ارسال دیدگاه

71 + = 73