شروع گام به گام کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی

دریافت سریع فایل ویدئویی:

دانلود فایل ویدئو

حجم فایل: ۲۶ mb

فرمت فایل: mp4.

مدت زمان: ۱۸:۳۴ دقیقه

دریافت سریع فایل صوتی: (در صورتی که سرعت اینترنت بالایی ندارید، می توانید صوت همان فایل ویدئویی را نیز دانلود کنید)

 

دانلود فایل صوتی

حجم فایل: ۸٫۵ mb

فرمت فایل: mp3.

مدت زمان: ۱۸:۳۴ دقیقه

 

درباره ویدیو: سلام، درمورد سه تا ویژگی شگفت انگیز کسب و کار اینترنتی صحبت کردیم. چیزی یادتان هست؟ آفرین اولینش اهرم بود یعنی با یک مقدار تلاش می توانید چند برابر بیشتر از تلاشتان رو برداشت کنید! اگر شما روزانه ۱۰ ساعت کار می کنید، مطمئنا فردی که درآمدش ۵ یا ۱۰ برابر شماست، ۱۰ برابر زمان شما زمان صرف نمی کند! بنابرین اهرم به شما کمک می کند که فارغ از محدودیت زمانی درآمد داشته باشید. دومینش درآمد پایدار یا بی نیاز از کار هست… اگر کسب و کار اینترنتی تان را اصولی بسازید، زمان کمتری را صرف کسب درآمد می کنید و درآمدتان را در سطحی که داشتید حفظ می کنید حتی می توانید به یک سفر طولانی بروید و لذت ببرید و استراحت کنید. و ویژگی سوم پاره وقت بودنش هست! شما می تونید کارتان رو در کنار شغل فعلیتان شروع کنید و بعد از اینکه درآمد کسب و کار اینترنتی تان به اندازه کار فعلیتان یا حتی ۲ یا ۳ برابرش رسید، آنوقت تصمیمات جدیدی برای کارهای آینده بگیرید.

پیشنهاد می کنم اگر داستان اولین کسب و کار اینترنتی من رو نشنیدید حتما فایلش رو از توی سایت دانلود کنید و گوش بدید!

ممکن است شما کسب و کاری در دنیای واقعی داشته باشید و محصول یا خدمتی رو به مشتری هاتون ارائه می کنید. بنابرین ممکن است بخواهید از اینترنت برای بازاریابی و افزایش مشتری هایتان استفاده کنید. قطعا می توانید مشتری های زیاد و جدیدی رو جذب کنید.

شاید ایده جدیدی در سرتان دارید و معتقدید که اگر انجامش بدهید به موفقیت می رسید! بنابرین باید ترس را کنار بگذارید و دست به عمل بزنید!

ممکن است ایده شما خیلی جدید نباشد و در جای دیگه ای از دنیا هم پیاده شده باشد! هیچ اشکالی ندارد، تازه باید خوشحال باشید که این ایده در جای دیگه ای جواب گرفته است! بنابرین شما هم باید دست به عمل بزنید! به عنوان نمونه آقای محمد جواد شکوری مقدم که صاحب مجموعه ای از سایت های موفق و پردرآمد ایران هست، آپارات را از یوتیوب الهام گرفتند، کلوب را از شبکه های اجتماعی خارجی و لنزور را که از اینستاگرام گرفتند! و درآمد فوق العاده خوبی هم دارند.

[product id=”8213″]

 

برای ساخت تیزر تبلیغاتی آژانس دیجیتال مارکتینگ مسیر ذهنی میتواند بهترین انتخاب شما باشد.

شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید

ارسال دیدگاه

27 − 18 =