Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

یک تیم قوی همراه شما

مسیر ذهنی تیمی جوان و خلاق است که دانش و تجربه بالایی در بازاریابی و تبلیغات دارد. ما نگرانی های شما را درک کردیم، تلاش ها و هزینه هایی که برای موفقیت پرداخت کردید متوجه شدیم. ما می فهمیم که شما نیاز به تمرکز به کارهای مهمتر بیزنس خود دارید و نیاز دارید که تیمی قدرتمند بخش بازاریابی و تبلیغات و روابط عمومی شما را مدیریت و اجرا کند. بنابراین آموزش دیدیم، تجربه کردیم و تیمی ساختیم که به بهترین شکل دغدغه های شما را رفع کند و با خیال راحت مسئولیت مهم پیشرفت بیزنس تان را می پذیریم.

با تجربه و حرفه ای هستیم

در طول مسیر در کنار شما هستیم

بسیار پرانرژی و پرتلاش هستیم

نام و لوگوی مسیر ذهنی

masirezehni

 

ما از دریچه ی ذهن به دنیا نظر می کنیم. ذهن علت همه ی خوشی ها و ناخوشی هاست و توانایی هر کاری را دارد. این ذهن است که در شکل گیری موفقیت و موقعیت نقش اساسی ایفا می کند. قبل از این که در زندگی بیرونی و در بازار کار در مسیر موفقیت قرار بگیریم باید به ثروت درونی دست پیدا کنیم. ثروت صرفا یک رقم در حساب بانکی شما نیست، ثروت نوعی طرز تفکر است. به عبارت دیگر لازمه ی کسب ثروت، ثروت درونی است. یکی از رایج ترین اشتباهات ما این است که به جای نظر کردن به درون خود، در دنیای بیرون جست و جو می کنیم .

موفقیت نتیجه ی نگرشی درخشان از ذهن برای رسیدن به هدفی خاص است. موفقیت جلوه ی بیرونی یک توجه درونی است. ما به مدیران و صاحبان کسب و کار کمک می کنیم ، مسیر ذهنی درخشانی را به سوی موفقیت طی کنند. موفقیت در حوزه مدیریت، صورت زیبای یک مسیر ذهنی درخشان است.

اعضای تیم مسیر ذهنی

MBA-landing

کمیل غفورمحسنی

کمیل می گوید : “موفقیت را ابتدا در ذهن ایجاد می شود. مسیری را طی می کنید، پستی و بلندی ها را می گذرانید و تجربه و دانش لازم را بدست می آورید تا لوازم خلق موفقیت بیرونی را بدست آورید. در این راه تنها یک میانبر وجود دارد و آن آموزش ذهن است. و ذهن شما آموزش دیده نمی شود مگر به خواست خودتان. فرقی ندارد در کدام شاخه از مدیریت یا زندگی موفقیت را بخواهید، فرمول یکی است.”

fatemehsite

فاطمه یحیی آبادی

یحیی آبادی معتقد است: ” فروشنده حرفه ای باید نسبت به خود، شرکت و مشتری هایش وفادار و صادق باشد. راستگویی و صداقت بهترین سیاست است، حتی وقتی نمیتوانید از پس عواقب آن برآیید.”

نادر قاهری -دوره های MBA

نادر قاهری

نادر بازاریابی را به نقل از ست گادین این‌گونه تعریف می‌کند: ” هر کاری که به ارزش کالا بیفزاید، بازاریابی است “

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.