هدف اصلی ما، فروش بیشتر شماست.

 

با مجموعه ای از روش های پیشرفته و اثربخش فروش شما را متحول می کنیم!

در مسیر پیشرفت و موفقیت تنها نیستید، تیم ما با تمام قدرت در کنار شما تلاش می کند تا گوی سبقت را از رقبا بربایید و در فروش و بازاریابی پیشتاز باشید! برند شما را به اوج می بریم و ارزش ذهنی بالای برند شما را تقویت می کنیم!

 

تئودور روزولت: “در هر لحظه تصمیم گیری، بهترین کار گرفتن تصمیم درست است، گزینه بعدی تصمیم غلط است، بدترین گزینه عدم تصمیمگیری است.”

 

منتظر جلسه ای صمیمانه با شما هستیم!

شماره تماس هماهنگی:۸۸۷۶۶۰۰۰- ۰۲۱

13876

کمپین دیجیتال مارکتینگ

با توجه به سابقه و تجربه درخشان تیم مسیرذهنی، در این راه حل، شیوه ای مدرن از دیجیتال مارکتینگ ارائه می شود که ترکیبی از چندین روش است که بصورت همزمان بر روی سایت و شبکه های اجتماعی انجام می شود تا شما در سریعترین زمان نتیجه بگیرید.

13877

طراحی لوگو و هویت بصری

اولین قدم در موضوع برندینگ، انتخاب نام، شعار، لوگو و هویت بصری مناسب است. ما در این خدمت، با استفاده از جدیدترین تکنیک های روانشناسی و بازاریابی، آرم و نشان تجاری شما را توسط تیمی حرفه ای، از متخصصان برندینگ، کسب کار و گرافیک، طراحی می کنیم.

13878

طراحی سایت

ما در مسیر ذهنی، فقط یک سایت طراحی نمی کنیم بلکه یک راه فروش محصول و خدمات به کمک سایت برای شما می سازیم. جدیدترین تکنیک های دیجیتال مارکتینگ و سئو در طراحی سایت شما اعمال می شود تا دنیای دیجیتال راهی برای ارتقا کسب و کار شما باشد.

13880

ویدئو مارکتینگ

انواع ویدئوهای رئال و موشن گرافیک برای فضای آنلاین مثل سایت، اینستاگرام، آپارات، یوتیوب و … که اثربخشی بالایی از نظر محتوایی دارند توسط تیم ایده پرداز و خلاق مسیر ذهنی تولید می شود تا مخاطبین خود را تحت تاثیر قرار دهید و جایگاه ویژه ای در ذهن ها ایجاد کنید.

13881

بازاریابی شبکه های اجتماعی

در این روزها، اولین موردی که به ذهن هر شرکتی می رسد فعالیت در اینستاگرام و تلگرام است. ما در مسیرذهنی برای نتیجه گیری از شبکه های اجتماعی فعالیت پیوسته محتوایی، تبلیغاتی و اینفلوئنس مارکتینگ انجام می دهیم تا شما را به نتیجه ای دلخواه برسانیم.

13882

سئو و تبلیغات

اگر به دنبال نتیجه ای سریع و لحظه ای هستید، تبلیغات دیجیتالی بهترین روش برای شماست و اگر به دنبال نتیجه پیوسته هستید، ترکیبی از SEO و تبلیغات راهکار مسیر ذهنی برای شماست که در مدت زمانی بین ۳ ماه تا یک سال به نتایج قابل توجهی می رسید.

13823

برندینگ شخصی

برند، ایجاد ارزش و جایگاه در ذهن مخاطبین است. اگر تمایل دارید که شخصیت و پرسونای خود را ویژه تر کنید و در ذهن مخاطب، جایگاه والاتری داشته باشید مسیرذهنی راهکارهای اختصاصی برای شما دارد تا با برندسازی شخصی بتوانید به دیگر اهداف خود برسید.

13835

تبلیغ در مجله مرسدس بنز

اگر شما محصولات و خدمات لوکس در کشور ارائه می کنید که دهک اول جامعه مخاطب شما هستند، مجله مرسدس بنز که بصورت انحصاری در اختیار مسیرذهنی است میتواند محیط تبلیغاتی مناسبی برای شما باشد چرا که برندتان به دید ۸۰۰۰ مرسدس سوار می رسد.

13824

بازاریابی بین الملل

با توجه به گران شدن ارز در کشور، فروش در بازارهای بین المللی راهکار مناسبی برای بسیاری از کسب و کارهای داخلی شده. مسیر ذهنی میتواند این مسیر را برای شما هموارتر و راحتتر کنید و شما مشتریان خارجی با درآمد ارزی داشته باشید.