چگونگی ورود به کسب و کار اینترنتی

تجارت الکترونیک

تا حالا شده که بخواهید کسب و کار اینترنتی داشته باشید و ندانید که از کجا باید شروع کنید؟

شده که به دنبال یک کالای خوب برای فروش باشید؟ چه نکاتی رو باید در کسب و کار اینترنتی رعایت کرد تا موفق بشیم؟ برای داشتن درآمد اینترنتی به چه طرز تفکری نیاز داریم؟ من در اولین کسب و کار های اینترنتی ام از روشی استفاده کردم که احتمال موفقیتم را بیشتر کرد و آن توجه به نیاز است.

 

بسیاری از افراد به اشتباه کارشان را اول با جستجوی یک محصول و سپس جستجو برای بازار محصول شروع می کنند. برای افزایش احتمال موفقیت با یک بازار کارتان را شروع کنید. ما نیاز به یک محصول یا خدماتی برای ارائه کردن داریم که نیازی از مشتری رو رفع کنه. ترفند این است: پیدا کردن یک گروه از مردم که در جستجوی راه حلی برای یک مشکل هستند، اما نتایج مناسبی پیدا نمی کنند. وجود اینترنت جستجوی این نوع از بازار آسان را می کند. این طرز فکر باعث کسب درآمد اینترنتی شما می شود.

 

همیشه محصولات و خدمات جالب و تازه وجود دارد، مهم این هست که این خدمات و محصولات تا چه اندازه واقعا برای مشتریان کارایی دارند و آیا نیاز مهمی از آنها را رفع می کند؟ اگر شما چنین چیزی را یافتید مطمئنا شانس بسیار بالاتری برای موفقیت دارید. بسیاری از مخترعین وسایلی می سازند که جالب است اما نیاز ضروری را رفع نمی کند، می بینید که این موضوع حتی در مورد اختراع هم قابل تعمیم است.

 

دانلود فایل صوتی

حجم فایل: ۲٫۲۶ mb

فرمت فایل: mp3.

مدت زمان: ۴:۵۵ دقیقه

[product id=”8213″]

شاید به این مطالب هم علاقه مند باشید

نظرات (2)

ارسال دیدگاه

+ 18 = 19