نرم افزار آموزش زبان آلمانی ویندوز

استفاده از نرم افزار آموزش زبان آلمانی ویندوز از روش های مهم برای آموزش این زبان محسوب می شود. اما باید این نرم افزارها را شناخت و بهترین گزینه ها را انتخاب نمود. هر کدام از این نرم افزارها ویژگی های خاص خود را دارند و در موارد گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند.

زبان آموزان می توانند هم‌ زمان با حضور در کلاس ها و دوره های آموزشی زبان آلمانی، از اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی به فارسی نیز استفاده نمایند. آموزشگاه زبان ملل برای آشنایی بیشتر شما با این نرم‌افزارها، گزینه های مناسب و رایج را به شما معرفی می کنیم.

Doulingo

یکی از محبوب ترین نرم‌افزار ها برای یادگیری زبان آلمانی، نرم‌افزار دولینگو می باشد. این نرم افزار آموزش زبان آلمانی ویندوز در سر تا سر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و برای نسخه ویندوز در فروشگاه مایکرو سافت در دسترس است. زبان آموزان می توانند این نرم افزار را دانلود و نصب نمایند. شما با این نرم افزار این فرصت را دارید که زبان آلمانی را از پایه یاد بگیرید.

درس های ابتدایی در این نرم افزار بسیار ساده است و زبان آموزانی که این درس ها برایشان ساده است می توانند آزمون بعد از درس را انجام داده و وارد درس دوم شوند. با این نرم افزار قادر خواهید بود با شیوه ای بسیار جذاب و تکنیک های به روز مهارت های زبانی را تقویت کنید و هر روز این امکان برای شما فراهم خواهد شد که تمرین نمایید.

Rocket German

نرم افزار آموزش زبان آلمانی ویندوز “Rocket German ” از بهترین و جامع ترین نرم افزارهای یادگیری زبان آلمانی می باشد و می توان در هر سطح از دانش زبانی از این نرم افزار استفاده نمود. این نرم‌ افزار از سطح مبتدی تا پیشرفته را پوشش می دهد. شما این امکان را دارید که پروفایل خود را شخصی سازی کزده و با برنامه‌های مورد نظر به یادگیری بپردازید.

برنامه های صوتی در این برنامه قابل دسترسی می باشد و می توان برای مهارت شنیداری از آن استفاده نمود. همچنین می توانید روی تلفظ خود کار کنید. از دیگر امکانات جالب در این نرم افزار وجود عبارت های ضروری این زبان برای سفر می باشد. این برنامه در سه سطح برنامه ریزی شده است و شما با آن‌ به پیشرفت و موفقیت خواهید رسید.

Open Teacher

این برنامه در واقع یک برنامه متن باز است و باعث می شود در موضوعات مختلف پیشرفت کنید. شما می توانید نتایج آزمون های قبل را مشاهده نمایید. سوالات زیادی در این برنامه طراحی شده است که می توانید به آن ها پاسخ دهید. شما می توانید لیست کلمه ها و سایر آیتم ها را پرینت نموده و استفاده نمایید.

Buensoft German

این نرم افزار آموزش زبان آلمانی ویندوز به صورت رایگان قابل دسترس بوده و می توانید از آن استفاده نمایید. این برنامه محبوب ترین نسخه در بین تمام کاربران می باشد. همچنین بازی هایی برای تقویت مهارت های زبانی از جمله مهارت شنیداری طراحی شده است‌. در هر سنی می توان از این برنامه استفاده نمود و از امکانات آن بهره برد.

Rosetta Stone

نام این نرم افزار آموزش زبان آلمانی ویندوز، بسیار مشهور و معروف می باشد. این برنامه برای یادگیری زبان آلمانی بیش تر از بیست سال سابقه دارد و در بسیاری از موسسه های آموزش زبان آلمانی استفاده خواهد شد. این نرم افزار در منزل، محل کار و در هر شرایطی قابل دسترس خواهد بود.

جدید ترین متد آموزشی در این برنامه استفاده خواهد شد. نکات کلیدی و بسیار مهمی در این نرم افزار وجود دارد و می توان برای یادگیری لغات و نکات گرامری مورد استفاده قرار داد. در این نرم افزار می توان به شیوه آموزش زبان مادری، به یادگیری زبان آلمانی پرداخت.

Pimsleur

در این بخش از مقاله یک نرم افزار آموزش زبان آلمانی ویندوز را به شما معرفی خواهیم کرد. با این برنامه می توان مهارت گفتاری را تقویت نمود. سایر برنامه ها بر مهارت خواندن تمرکز بیشتری دارند. با این برنامه می توان زبان جدید را یاد گرفت.

در واقع این برنامه آموزشی بر پایه مهارت های زبانی مثل مکالمه طراحی شده است. در واقع هدف این برنامه تقویت مهارت مکالمه در زبان آموزان می باشد. سرعت یادگیری توسط این نرم افزار بسیار بالا تر از برنامه های دیگر می باشد.

Tell Me More German

این نرم افزار از قدیمی ترین برنامه ها برای یادگیری زبان آلمانی می باشد. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که مهارت های زبانی مثل مهارت گفتاری، شنیداری، نوشتاری و همچنین مهارت خواندن تقویت خواهد شد. همچنین با این نرم افزار می توان لغت های جدید و نکات مهم دستوری را فرا گرفت.

این برنامه شامل ۱۰ سطح زبانی است و از مبتدی تا پیشرفته را پوشش می دهد. در هر درس تمرین هایی بارگزاری شده است که بسیار پویا بوده و باعث تعامل خواهد شد. تعداد زیادی مکالمه های روزمره نیز در این برنامه آموزش داده می شود.

Guick and Easy German Lessons

این نرم‌ افزار آموزش زبان آلمانی ویندوز ساختار بسیار خوبی دارد و از سطح مبتدی تا متوسط در این برنامه آموزش داده می شود. افراد مبتدی می توانند به راحتی از این برنامه استفاده نمایند. یادگیری کلمه ها و نکات گرامری با این نرم افزار بسیار کاربردی و مفید است. افرادی که قصد دارند زبان آلمانی را از پایه یاد بگیرند، می توانند روی این برنامه حساب ویژه باز کنند.

Babbel

حتما نام نرم افزار Babbel را برای یادگیری زبان شنیده اید. این نرم افزار آموزش زبان آلمانی ویندوز از محبوب ترین برنامه های آموزشی می باشد که می توان به صورت آنلاین نیز از آن استفاده نمود. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که می توانید با توجه به سطح و دانش زبانی خود برنامه ای را انتخاب نمایید.

در این برنامه آموزش های مناسبی برای پیشرفت های تحصیلی، سفر و مهاجرت بارگذاری شده است. از سطح A1 تا B2 در این نرم افزار برنامه ریزی شده است و زبان آموزان به سطح مناسبی از زبان آلمانی می رسند.

Mondly

در این برنامه آموزشی نکات بسیار کاربردی برای زبان آموزان سطح مبتدی طراحی شده است و آموزش ها با تکنیک های به روز انجام خواهد شد. روزانه واژه ها و جمله های جدید در این برنامه طراحی شده است. در پایان هر درس تمرین هایی برای مرور وجود دارد که همین امر یادگیری را بسیار کارآمد تر می سازد.

تلفظ صحیح را می توان از این برنامه آموخت. در این برنامه مکالمه ها به گونه ای طراحی شده اند که شما احساس می کنید با یک فرد بومی آلمانی زبان صحبت می کنید.

اپلیکیشن چرب زبان

این نرم افزار ایرانی به صورت تخصصی برنامه ریزی شده است. بر خلاف سایر برنامه های ایرانی این برنامه عیب و اشکالات خاصی ندارد و در آن از کاربردی ترین و بهترین اصطلاحات و جمله ها و واژه ها استفاده خواهد شد. برنامه چرب زبان کاملا رایگان است و مهارت های زبانی توسط این برنامه تقویت خواهد شد.

 

 

 

 

 

(متن بالا، یک رپرتاژ خبری است که سایت مسیرذهنی هیچگونه دخل و تصرفی در آن ندارد.)

 

ارسال دیدگاه

22 + = 32