ژل ابرو چیست؟ به همراه پاسخ به 8 سوال پرتکرار

ژل ابرو

ژل ابرو محصولی آرایشی برای حالت دهی و زیباتر نشان دادن فرم ابروها است. ژل ابرو معمولا به مدت 24 ساعت ابروها را لیفت کرده و با شستشو، ابروها به حالت اولیه باز می گردند.

در ادامه سوالات پرتکرار شما عزیزان را پاسخ خواهیم داد.

لیفت کننده ابرو چه برندی خوبه؟

لیفت کننده ابرو را برندهای مختلفی در بازار تولید و عرضه می کنند. اکثر برندهای تولید کننده لیفت کننده ابرو، یا به دلیل شیمیایی بودن محصول باعث آسیب و ریزش تارهای ابرو می شوند و یا به دلیل قدرت بسیار پایین حالت دهی که دارند، نمی توانند رضایت مشریان را جلب کنند.

لیفت کننده ابرو از برند نوژا، نه تنها کاملا گیاهی است و باعث بروز هیچگونه آسیب و ریزشی نمی شود، بلکه قدرت لیفتینگ بسیار بالا و ماندگاری 48 ساعته دارد. این محصول قبل از شستشو، حالت خود را از دست نمی دهد، سفیدک نمی زند و ظاهر چسبنده به ابروها نمی دهد.

حالت دهنده ابرو ریزش میاره؟

حالت دهنده ابرو ممکن است موجب آسیب های جدی مانند ریزش تارهای ابرو شود. زیرا برخی از افراد برای حالت دهی ابروهایشان از محصولاتی مثل صابون ابرو و یا چسب مژه استفاده می کنند. به خاطر داشته باشید که صابون محصولی کاملا شیمیایی است که برای ابرو مضر است.

قطعا دیده اید زمانی که روزانه دستان خود را با صابون می شویید، پوستتان دچار خشکی می شود. این اتفاق برای ابروهایتان نیز می افتد. با استفاده مکرر از صابون ابرو، تارهای ابرو خشک شده و می ریزند. اگر از حالت دهنده ابرو گیاهی برای لیفتینگ استفاده کنید، دچار هیچ آسیبی نخواهید شد.

حالت دهنده ابرو

ژل لیفت ابرو حالت دهی بالایی داره؟

ژل لیفت ابرو را احتمالا تا کنون استفاده کرده اید. اغلب ژل لیفت ابرو موجود در بازار توانایی زیادی در لیفت کردن ابروها را ندارند. اگر برایتان قدرت لیفتینگ بالا اهمیت چندانی ندارد، تمامی ژل های ابروی موجود در بازار را می توانید تهیه نمایید.

اگر برایتان حالت دهی و میزان لیفتینگ اهمیت دارد، پیشنهاد ما به شما ژل لیفت ابرو نوژا است. با این محصول، هر حالتی که مد نظرتان باشد را به راحتی می توانید به ابروهایتان دهید و تا 48 ساعت از فرم آن لذت ببرید.

ژل لیفت ابرو نوژا

ژل کاسه ای ابرو سفیدک میزنه؟

ژل کاسه ای ابرو اگر به صورت اصولی استفاده شود و اگر مواد تشکیل دهنده آن مرغوب باشد، باعث ایجاد سفیدک نمی شود. برای جلوگیری از سفیدک زدن ابرو ها، توصیه می شود قبل از هربار استفاده، براش خود را به خوبی بشویید.

سپس براش را خشک کنید، مقداری از ژل ابرو را برداشته و به آرامی ابروهایتان را به سمت بالا شانه کنید. باقی ماندن مواد در براش یکی از دلایل اصلی در ایجاد سفیدک بر روی ابرو است.

لیفت ابرو با ژل چقدر ماندگاری داره؟

لیفت ابرو با ژل ماندگاری دائمی ندارد و با هربار شستشو، حالتش از بین می رود. اگر به دنبال روش های دائمی هستید، لیفت ابرو در آرایشگاه مناسب شما است که چند ماه ماندگاری دارند ( البته در نظر داشته باشید این روش علاوه بر صرف وقت و هزینه زیاد، گاها موجب آسیب و ریزش هم می شوند ).

ماندگاری لیفت ابرو با ژل های موجود در بازار هم معمولا چند ساعت است و بعد از آن، ابرو ها به حالت اولیه باز می گردند. ماندگاری صابون ابرو هم 24 ساعت است ( که طبق صحبت های گفته شده، این روش أصلا توصیه نمی شود ). ماندگاری لیفت ابرو با ژل نوژا هم 48 ساعت است.

طرز استفاده از ژل ابرو چجوریه؟

طرز استفاده از ژل ابرو به این صورت است که در قدم اول حتما باید ابروهایتان تمیز کنید تا آغشته با کرم پودر نباشد. در مرحله بعد، براش لیفتینگ خود را کاملا بشویید و آن را خشک کنید. حال مقداری از ژل ابرو را بردارید.

ابرو ها یک بار به آرامی به سمت پایین شانه کنید تا تارهای ابرو کاملا آغشته به مواد شوند. دوباره با براش مقداری از مواد را بردارید و این بار ابروها را به سمت بالا شانه کنید. حال با انگشت دستتان چند بار به ابروها ضربه بزنید تا حالت آن فیکس شود.

قیمت ژل ابرو چقدره؟

قیمت ژل ابرو به فاکتور های مختلفی مثل مواد تشکیل دهنده، کشور تولید کننده، برند سازنده و فروشگاه عرضه کننده دارد. اما به طور کلی قیمت ژل ابرو حدود 200.000 تومان تا 800.000 تومان است. البته در نظر داشته باشید که این قیمت ممکن است گاها کمتر و یا بیشتر هم شود.

برخی از افراد برای پرداخت هزینه کمتر، ژل ابرو نامرغوب با قیمتی پایین را تهیه می کنند. ولی این محصولات نه تنها کیفیت پایینی دارند، بلکه معمولا به دلیل شرایط تولید غیر استاندارد، غیر بهداشتی هستند.

خرید ژل ابرو رو از کجا انجام بدم؟

خرید ژل ابرو را از فروشگاه های معتبر انجام دهید. فروشگاه اینترنتی نوژا همواره در این مسیر همراه شما خواهد بود. این فروشگاه ژل ابرو با کیفیت و گیاهی را با قیمتی مقرون به صرفه تولید و عرضه می نماید.

ژل ابرو نوژا به همراه یک عدد براش مخصوص لیفتینگ برای شما عزیزان ارسال می گردد. همچنین برای خریدارانی که نیزا به خرید ژل ابرو به صورت عمده را دارند نیز شرایط ویژه ای در نظر گرفته اند.

 

 

 

 

 

(متن بالا، یک رپرتاژ خبری است که سایت مسیرذهنی هیچگونه دخل و تصرفی در آن ندارد.)

 

ارسال دیدگاه

4 + 2 =