وام فوری بانک رسالت

در زمان‌هایی که نیاز مبرم به یک مبلغ خاص دارید، دریافت یک وام فوری همواره می‌تواند گره‌ای از مشکلات شما بگشاید. به احتمال زیاد اکثر افراد از این تسهیلات ویژه که در بانک‌های خاصی ارائه می‌شود، بی‌اطلاع هستند.

جالب است بدانید که امروزه بانک رسالت شرایطی را برای شما فراهم کرده که می‌توانید راحت‌تر از بانک‌های دیگر تسهیلاتی را دریافت کنید. در زمان‌هایی که با مشکلات مالی مواجه شده‌اید وام فوری بانک رسالت با شرایطی مناسب می‌تواند گزینه مناسبی برای حل مشکل شما باشد. در این مطلب شما با شرایط، نحوه درخواست و جزئیات دیگر این تسهیلات آشنا خواهید شد.

وام رسالت

بانک رسالت به دنبال رونمایی از طرح وام فوری خود شرایطی را نیز برای دریافت آن تنظیم کرده است. لازم به ذکر است که سقف این تسهیلات تا ۲۰۰ میلیون تومان بوده و به افرادی که وجد شرایط آن هستند اعطا می‌گردد. وام بانک قرض الحسنه رسالت می‌تواند بدون مراجعه حضوری و با ثبت درخواست به صورت اینترنتی و کاملا آنلاین دریافت گردد.

با این طرح جدید بانک رسالت افرادی که واجد شرایط آن هستند می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند و با یک سود معقول با زمان بازپرداخت مناسب، حداکثر بهره را از آن ببرند. همچنین ممکن است سوالات دیگری درباره نحوه دریافت آن برای شما پیش بیاید که در ادامه تمامی مراحل آن را به صورت مفصل بررسی می‌کنیم.

شرایط دریافت وام فوری بانک رسالت

یکی از بدیهی‌ترین پیش نیاز‌ها جهت دریافت یک تسهیلات، افتتاح حساب در بانک مورد نظر است. همچنین باید به این نکته توجه کنید که حداقل سه ماه از خواباندن سپرده قرض الحسنه و یا حداکثر شش ماه از آن گذشته باشد.

با گذشت زمانی حدود ۷ الی ۱۰ روز کاری نتیجه‌ای تحت عنوان اعتبار سنجی برای شما ارائه می‌شود. اگر شما جزء متقاضیان ممتاز بانک باشید می‌توانید فرایند دریافت وام فوری بانک رسالت را ادامه دهید. بنابراین حتماً باید جزء متقاضیان ممتاز باشید تا بتوانید به طرح وام فوری دسترسی داشته باشید.

نحوه درخواست تحصیلات

همان‌طور که می‌دانید شما به صورت اینترنتی درخواست خود را تکمیل می‌کنید و پس از آن که به عنوان متقاضی ممتاز بانک شناخته شدید، آدرس یک سامانه برای شما پیامک می‌شود. پس از ورود به این سامانه با مشاهده‌ آموزش تصویری جهت درخواست وام، گزینه تسهیلات را انتخاب کنید و وارد بخش مورد نظر شوید.

در این مرحله تنها کافیست با انتخاب درخواست جدید، مبلغ تسهیلات مورد نظر و همچنین شماره سپرده و مدت درخواست آن را وارد نمایید. اگر به صورت صحیح و بدون هیچ مشکلی این فرایندها را پشت سر بگذارید، در نهایت یک پیامکی به شماره همراه شما ارسال می‌شود. در این پیامک جهت قرار دادن امضای خود باید به بخش تسهیلات بروید و سپس وام مربوطه را دریافت نمایید.

مدارک مورد نیاز

برخی از مدارک جهت دریافت وام بانک رسالت باید ارائه شود که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

  • اصل شناسنامه و کپی آن
  • کارت ملی
  • فیش حقوقی، گواهی اشتغال به کار
  • گردش حساب
  • اطلاعات کامل محل سکونت
  • ضامن رسمی به همراه مدارک

اگر شما به دنبال مشاوره برای اخذ وام در شرایط خاص هستید، می‌توانید به سایت https://mr-vam.com/ مراجعه کنید و با مشاورین کاربلد مجموعه آقای وام در ارتباط باشید. در این مجموعه با اطلاعاتی که در اختیار شما می‌گذارند قطعا شما راهکار مناسبی را می‌توانید برگزینید.

جمع بندی

به طور کلی اگر در شرایطی هستید نیاز به یک مبلغی برای حل مشکلات خودتان دارید می‌توانید از وام فوری بانک رسالت استفاده کنید. طرح جدید این بانک تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان و کاملاً غیر حضوری برای متقاضیان ممتاز پوئم مثبتی بوده که همواره توجه افراد زیادی را به سمت خود جلب کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین مجموعه آقای وام در ارتباط باشید.

 

(متن بالا، یک رپرتاژ خبری است که سایت مسیرذهنی هیچگونه دخل و تصرفی در آن ندارد.)

ارسال دیدگاه

− 7 = 1