مهدی میرزایی طراح پلاک اسم طلا فارسی

گالری طلا مهدی میرزایی با بيش از بيست و پنج سال فعالیت تخصصی در زمینه طراحى و ساخت پلاتین، طلا و جواهرات سابقه درخشانی در ارائه محصولاتی با بهترین کیفیت و بر اساس آخرین متدهای روز صنعت طراحی طلا و جواهر به مشتریان محترم دارد.

مجموعه مهدی میرزایی سالهاست كه در راستاى چهار اصل مهمِ صداقت، نوآورى، انصاف و پشتيبانى از مشتريان محترم گام برداشته و مفتخريم كه همواره سعى كرديم در طول فعاليت خودمان، توليداتى اصيل، با كيفيت، با قيمت مناسب و متناسب در زیمه طلا ، پلاتین و جواهر با نیاز و سلیقه مشتری داشته و به شما عزيزان عرضه نماييم.

پلاک اسم طلا و مدل های مختلف

پلاک اسم طلا در نام‌های مختلفی تولید می‌شود ، پلاک اسم طلا یک هدیه مناسب برای تولد فرزند یا سالگرد ازدواج به همسر است، شما می‌توانید هر نام دختر و یا پسری که مدنظر دارید را به‌صورت پلاک اسم طلا فارسی یا پلاک اسم طلا انگلیسی سفارش داده و دریافت کنید، البته بسیاری از اسم‌های رایج به هر دو صورت پلاک اسم طلا  و گردنبند اسم طلا انگلیسی در بازار موجود هستند و نیازی به سفارش نیست.

قیمت گردنبند اسم طلا انگلیسی و قیمت گردنبند اسم طلا فارسی یکی از مواردی  است که سبب تفاوت بین گردنبندهای موجود در بازار می‌شود، معمولاً عیار و گرم طلای به‌کاررفته در پلاک اسم طلا و میزان ریزه‌کاری و ظرافت گردنبند در محاسبه قیمت پلاک اسم طلا مؤثر هستند.

طلاسازی تهران به کارگاهی گفته می شود که در آن فرایند ساخت و پرداخت انواع طلا و تولید انواع گردنبند، النگو، دستبند، گوشوار، انگشتر و سنجاق سینه طلا به صورت تخصصی انجام می شود. طلا سازی تهران مانند سایر شهر های ایران و کشور های دنیا به صورت تخصصی در تولید انواع طلای خاص سفید و زرد فعالیت میکند.

گردنبند اسم فاطمه فارسی طلا

خرید انواع پلاک اسم طلا با طرح خاص از سایت جواهری میرزایی ، گردنبند اسم فاطمه طلا با طلای 24 یا 18 عیار و ارسال به سراسر کشور.

فاطمه : فاطمه نام دختر پیامبر اسلام ( ص ) است که فرمود :دخترم را از آن جهت فاطمه گویند که: (ان الله عزوجل فطمها و فطم من احبها من النار) همانا خداوند متعال او وکسانی که او را دوست دارند از آتش جهنم باز می دارد. اسم فاطمه از ریشه عربی به معنای رانده شده از آتش یا زنی که بچه خود را از شیر گرفته باشد، معنا شده است. اسم فاطمه در لاتین به صورت Fatimah و Fatima بین مسلمانان رایج است و در ترکی و آذری به صورت فاطما Fatma و فادیمه Fadime می باشد.پلاک اسم طلا انگلیسی

اسم فاطمه در ثبت احوال ایران

تعداد اسم فاطمه در فهرست نام‌های سازمان ثبت احوال وجود دارد در ثبت احوال ایران بیش از ۴۰۰۰۰۰۰ نفر است که این امار تنها تا سال 1396 سرشماری شده است.

معنی اسم فاطمه در ثبت احوال ایران

فاطمه: در لغت و اصطلاح عرب به زنی گفته می شود که بچه خود را از شیر گرفته باشد، فاطمه، نام دختر پیامبر (ص) و همسر امام علی (ع) بوده است.

فاطمه یک اسم دخترانه پنج حرفی است که دارای ریشه عربی بوده و شما برحسب سلیقه و عقاید مذهبی خود، می‌توانید آن را برای نامگذاری دختر خود انتخاب کنید. اسم فاطمه از سال 1392 تاکنون، در صدر اسامی دخترانه در سازمان ثبت احوال بوده است.

اسم فاطمه به انگلیسی

گرچه نگارش اسم فاطمه در بین خارجی زبان ها (انگلیسی زبان ها و لاتین زبان ها) به شکل Fatima مرسوم است، اما از آنجا که تلفظ این نام دخترانه به شکل Fatemeh در فارسی و ایران رواج دارد، عکس اسم فاطمه را به همین صورت طراحی کرده ایم:

گردنبند اسم طلا انگلیسی، همان‌طور که از نام آن پیداست به زبان انگلیسی طراحی می‌شود، پلاک اسم طلا انگلیسی می‌تواند تنها از اول نام فرد تشکیل شود یا به‌صورت مخفف باشد یا اینکه نام به‌صورت کامل روی پلاک اسم طلا انگلیسی طراحی شود. بسته به اینکه گردنبند اسم طلا انگلیسی از چه نوعی باشد قیمت پلاک متفاوت خواهد بود. گردنبند اسم طلا انگلیسی معمولاً به‌صورت یک پلاک که از خود نام تشکیل‌شده است ساخته می‌شود و زنجیره به گیره خود پلاک به‌صورت مستقیم وصل می‌شود.

قیمت پلاک اسم طلا انگلیسی

قیمت گردنبند اسم طلا انگلیسی مانند فارسی طراحی‌های متفاوتی در بازار دارد، شما می‌توانید بر طبق نظر و سلیقه‌ی خود گردنبند اسم طلا انگلیسی مدنظرتان را پیدا کنید. قیمت گردنبند اسم طلا انگلیسی با توجه به نوع طراحی کمی از گردنبند اسم طلا فارسی بیشتر است اما قانون کلی در این مورد وجود ندارد،

تنها تفاوت بین پلاک اسم طلا فارسی و پلاک اسم طلا انگلیسی در خط و زبان نوشتاری دو پلاک است که بر اساس سلیقه‌ی عموم افراد طراحی می‌شود. قیمت پلاک اسم طلا انگلیسی که دارای نگین الماس یا برلین باشد برای قیراط به‌کاررفته در ساخت محاسبه می‌شود و از مدل‌های طراحی‌شده عادی قیمت بالاتری در بازار دارد. این امر در مورد قیمت پلاک اسم طلا فارسی نیز صادق است.

 

قیمت پلاک اسم طلا فارسی

قیمت پلاک اسم طلا فارسی بسته به نوع طراحی خاص اسم و میزان گرم طلای به‌کاررفته در ساخت و عیار آن متفاوت است،  هر چه طراحی پلاک اسم طلا خاص‌تر باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود چراکه زمان بیشتری برای آماده‌سازی و طراحی آن صرف شده است، اگر پلاک اسم به‌صورت سفارشی باشد،

جواهر سازی تهران محلی تخصصی برای ساخت سرویس و انواع زیورآلات با جواهرات است، تمامی جواهرات به کار رفته اصل و بام شنا طبیعی هستند به همین دلیل در کارگاه تخصصی ساخته می شوند و با شناسنامه و ضمانت ارائه می شوند.

 

جواهرسازی تهران و یک سنگ قیمتی واقعی (طبیعی) دقیقا چیست؟

این ساده ترین تعاریف است. به زبان ساده: سنگ قیمتی اصیل سنگی است که از طریق فرآیندهای طبیعی در زمین تولید شده است. بشر ممکن است برای افزایش زیبایی با آنها رفتار کند، اما در ایجاد آنها نقشی نداشته است. آنها از زمین استخراج می شوند و کمیاب هستند، برخی از آنها بسیار نادر هستند. ارزش آنها در بیشتر موارد از ارزش سنگهای ساخته شده توسط انسان فراتر می رود، هرچند استثناهایی نیز در این مورد وجود دارد. شما قبلاً این جواهرات را می شناسید. آنها شامل تمام سنگ های تولد و همچنین بسیاری دیگر از سنگ های قیمتی محبوب موجود در جواهرات می شوند. قیمت تحت تاثیر کمیاب بودن سنگ قیمتی است.

قیمت آن افزایش پیدا می‌کند. در حال حاضر برای ساخت پلاک اسم طلا فارسی از طلای 18 عیار استفاده می‌شود و شما برای محاسبه قیمت پلاک اسم طلا البته بدون اجرت ساخت باید قیمت روز طلای 18 عیار را بدانید. قیمت پلاک اسم طلا فارسی اگر به‌صورت کوچک باشد و طراحی خاصی نداشته باشد برای هدیه دادن بسیار مناسب خواهد بود.

به‌طورکلی در محاسبه قیمت پلاک اسم طلا عیار و خلوص جواهر به‌صورت جداگانه محاسبه و قیمت‌گذاری می‌شود و سپس روی کار سوار شده و قیمت کلی گردند اسم شما مشخص می‌شود. اگر به دنبال فروش گردنبند اسم طلا هستید پیشنهاد می‌کنیم آن را بدون جواهر سفارش دهید، برای فروختن پلاک اسم طلای جواهر دار باید به کارشناس گالری طلا مهدی میرزایی تماس حاصل نمایید .

 

 

(متن بالا، یک رپرتاژ خبری است که سایت مسیرذهنی هیچگونه دخل و تصرفی در آن ندارد.)

ارسال دیدگاه

71 + = 75