معرفی بهترین اسپری فیکس

میدونید که برای داشتنِ میکاپی که موندگار باشه و به بهترین شکل ممکن روی پوست بخوابهنیاز به محصولاتی برای فیکس کردن میکاپ داریم.

فیکساتور ها دو مدلِ پودری و اسپری هستند. پودرها محصولاتِ مایع ، مرطوب و کرمی رو فیکس میکنن و اسپری های فیکس هر محصولی که روی پوست، لب، چشم و….استفاده کرده باشید رو برای شما فیکس میکنن و در انتهای میکاپ ازشون استفاده میشه. از طرفی اسپری فیکس از کیکی و ماسیده شدن میکاپ به شدت جلوگیری میکنه و باعث میشه محصولاتِ پودری و کرمی خیلی خوب روی هم بخوابن و پوست از حالت پودری و سنگینی بیرون میاد. این که چه محصولی رو انتخاب کنید بسیار مهم هستش ، این جا میخوایم چند تا از بهترین اسپری فیکس هایی که میتونید استفاده کنید و از استفاده ی اون ها نتیجه بگیرید ، معرفی کنیم.

اسپری فیکس اربن دی کی:

اسپری فیکس اربن دی کی

یکی از قوی ترین محصولاتی هست که برای فیکس میکاپ میتونید استفاده کنید. این اسپری موندگاری آرایش رو تا 16 ساعت بالا میبره و به شما این اطمینان رو میده بعد از استفاده ازش، میکاپتون تا انتهای روز به همون شکل و حالت اول باقی میمونه. اسپری اربن دی کی ، علاوه بر بالا بردن موندگاری میکاپ، از نفوذ مواد کرمی مثل کرم پودر به خطوط ریز پوست و منافذ به شدت جلوگیری میکنه. جذب خیلی سریعی داره و روی پوست حالتی سنگین و چسبناک باقی نمیزاره. باید بدونید که اسپری فیکس اربن دی کی هیچ ترکیب مضری نداره و به پوست آسیبی وارد نمیکنه.


اسپری فیکس مک:

اسپری فیکس مک

حرفه ای ترین اسپری دنیا اسپری فیکس مک 12 ساعته هست و علاوه بر فیکس میکاپ با خاصیت آبرسانی که داره میتونید اون رو قبل از شروعِ میکاپ هم استفاده کنید. این محصول ضد تعریق و رطوبته و میکاپرو کاملا تازه و شاداب نگه میداره.


اسپری فیکس میکاپ فوراور:

اسپری فیکس میکاپ فوراور

یه محصول فوق العاده که فاقد الکله و تست آلرژی هم داره و ترکیباتی که توی اون بکار رفته به هیچ وجه باعث آسیب رسیدن به پوست نمیشه. این محصول از برند میکاپ فوراور، پوست رو مرطوب میکنه و علاوه بر فیکس میکاپ، باعث با طراوت و شاداب شدن ظاهر پوست هم میشه . میتونید در طول روز اون رو روی پوستتون اسپری کنید. اسپری فیکس میکاپ فوراور از پوست در بربر آلودگی های محیطی محافظت میکنه.


3 تا از بهترین اسپری های دنیا رو به شما معرفی کردیم، قطعا میدونید که محصولات بیشتری توی این لیست قرار میگیرند ، برای این که با بهترین محصولاتِ آرایشی
و پوستی دنیا آشنا بشین وارد سایت مای سفورا بشین و در کنار دیدن و آشنایی با طرز استفاده محصولات با خیالی مطمئن خریدتون رو انجام بدید . اگر هم نیاز به راهنمایی داشتید میتونید با مشاوران سایت در تماس باشید.

 

 

 

(متن بالا، یک رپرتاژ خبری است که سایت مسیرذهنی هیچگونه دخل و تصرفی در آن ندارد.)

 

ارسال دیدگاه

98 − = 96