افزایش واچ تایم یوتیوب با بهترین روش ها

اگر جز افرادی هستید که قصد شروع فعالیت و بیزینس در شبکه یوتیوب را دارید و یا این فعالیت را شروع کرده و در ابتدای کار هستید نیاز است بدانید که نرخ واچ تایم در پیشرفت شما نقش اساسی دارد به همین منظور نیاز به افزایش میزان آن دارید .

اگر به دنبال این هستید که در کوتاه مدت مانیتایز شده و محتواهای تولیدی شما وارد صفحه اشتراکی شود حتما باید واچ تایم صفحه خود را افزایش دهید . برای اینکه بتوانید نرخ واچ تایم خود را افزایش دهید بایستی روش های موثر در این راستا را یاد گرفته و بکار بگیرید در ادامه مقاله قصد داریم تا نحوه افزایش واچ تایم یوتیوب با بهترین روش ها را آموزش دهیم .

 

واچ تایم یوتیوب چیست ؟

یکی از فاکتورهای مهم برای ارزیابی فعالیت صحیح چنل‌ها میزان واچ تایم می‌باشد اما کلمه واچ تایم یوتیوب چیست و چه معنی دارد؟ واچ تایم در واقع فاکتوری می‌باشد که نمایش دهنده مجموعه ساعت‌هایی است که کاربران صرف دیدن محتوای شما کرده اند نرخ واچ تایم برای چنل‌ها اهمیت اساسی دارد تنها مدیران چنل توانایی دسترسی به میزان واچ تایم را دارند و کاربران عادی نمی‌توانند میزان آن را ببینند  ؛ واچ تایم از زمانی که یک کاربر شروع به دیدن محتوای شما می‌کند شروع و تا زمانی که کاربر دست از دیدن بردارد ثبت خواهد شد .

یکی از مزایای مهم افزایش نرخ واچ تایم در شبکه یوتیوب کسب درآمد از طریق خود برنامه می‌باشد به عبارتی اشخاص و چنل‌هایی که بتوانند میزان واچ تایم خود را افزایش دهند و محبوبیت محتواهای خود را بیشتر از قبل بکنند می‌توانند درآمد سرشاری از یوتیوب کسب کنند افزایش نرخ واچ تایم یوتیوب تبلیغات متفاوتی را بر روی محتواهای شما قرار می‌دهد که به مدت ۵ ثانیه نمایش داده می‌شوند و شما می‌توانید در ازای این تبلیغات از یوتیوب کسب درآمد بکنید برای اینکه بتوانید هزینه‌های خود را بگیرید بایستی در برنامه یوتیوب پارتنر پروگرم() عضو شوید .

افزایش نرخ تعامل کاربران یکی دیگر از مزایای مهم افزایش واچ تایم محسوب می‌شود به عبارتی چنل‌هایی که بتوانند ساعت‌های مشاهده محتوای خود را افزایش دهند شانس دریافت تعامل از طرف کاربران برایشان بیشتر از قبل می‌شود و می‌توانند تعداد لایک کامنت و ویو بیشتری را کسب بکنند و در کنار آن شانس دیده شدن و محبوبیت همچنین ورود به شبکه اشتراکی برای آنها بیشتر می‌شود .

روش افزایش واچ تایم یوتیوب

با توجه به اهمیت نرخ واچ تایم یادگیری اصول صحیح و اولیه برای افزایش آن کاملا الزامی می باشد و شاید جزو یکی از بزرگ ترین دغدغه های افراد فعال یوتیوب می باشد به همین منظور در ادامه چندین روش کلیدی برای این امر را بررسی خواهیم کرد .

 

استفاده از کلمه کلیدی مهم

تحقیق کردن و یافتن کلمات کلیدی و پرمخاطب در شبکه‌های اجتماعی به ویژه یوتیوب تاثیر مستقیمی در دیده شدن محتوای چنل شما خواهد داشت در نتیجه در هنگام تولید محتوا مجموعه کلماتی را که بیشترین سرچ شبکه یوتیوب را داشتند یافته و از آنها کمک بگیرید .

شما می‌توانید به کمک ابزارها و دستگاه‌های مختلفی کلمات پرمخاطب و پر جستجو در شبکه یوتیوب و یا هر یک از شبکه‌ها همچون گوگل را یافته و از آنها استفاده کنید استفاده کردن از کلمات پرمخاطب در یوتیوب باعث می‌شود که شانس شما در حضور در لیست جستجو افزایش پیدا کند و به مراتب هر چقدر که رتبه بهتری در این صفحه به دست آورید و همان میزان تعداد کلیکی که از یوتیوب و کاربران آن دریافت خواهید کرد بیشتر از قبل می‌شود .

 

تولید محتوا به صورت پیوسته و حرفه ای

اصل مهم فعالیت در هر شبکه ای تولید محتوای اصولی می باشد ، محتوایی که بتواند نظر مخاطب را جذب کرده و مطابق نیاز و علاقه بسیاری از افراد باشد می تواند در زمان کم شما را به اوج برساند ، اهمیت تولید محتوا در یوتیوب بسیار بالا است چرا که زمینه ارتباطی با مخاطب محتوای ویدیویی می باشد به همین دلیل پیشنهاد میشود در تولید محتوای خود کاملا استمرار داشته باشید و به صورت پیوسته مطالب جدید را آپلود کنید ، همچنین محتواهایی که موضوع مرتبط با هم دارند و دنباله یکدیگر ساخته میشوند موجب افزایش تمایل مخاطب به دیدن ادامه آن میشوند و در نتیجه ویو پست بیشتر و واچ تایم قابل توجهی کسب خواهید نمود .

برای تولید محتوا ابتدا نیاز است موضوع اصلی چنل خود و در کنار آن مخاطب هدف خود را مشخص کنید و سپس به مطالعه دقیق مخاطبان محتوای خود بپردازید و آنها را یافته و بدانید نسبت به کدام عناوین بیشتر ریکشن نشان می دهند سپس محتوا را تولید کنید .

اهمیت محتوا به قدری در افزایش واچ تایم و ویو یوتیوب تاثیر دارد که گاهی اوقات تولید کنندگان ویدیو چندین روز در انتخاب موضوع و سپس فیلمبرداری آن زمان می گذارند تا بهترین محتوا را انتشار دهند ، شما نیز می توانید با کمک چنل های الگو و موضوع های ترند و با بکارگیری توانایی ها و ابزار های لازم بهترین محتوا را تولید و به اشتراک بگذارید .

 

ایجاد پلی لیست (playlist)

پلی لیست لیست یوتیوب بخش جداگانه در این صفحه می باشد که برای دسته بندی کلیپ هایی استفاده میشود که از نظر نوع محتوا ، موضوع ، تم ها ، کاور ها و… در یک دسته قرار دارند و باعث میشوند مخاطب به سرعت به محتوای مورد نیاز خود دسترسی پیدا کند .

ایجاد پلی لیست می تواند مزایای فراوانی به همراه داشته باشد این ویژگی هم برای کاربران عادی و هم چنل ها فعال می باشد و در افزایش سطح تعامل کاربران و همچنین واچ تایم یوتیوب نقش بسیار زیادی دارد چرا که دسترسی کاربران را به محتوا آسان تر می کند و در صرف جویی تایم برای مخاطب تاثیر دارد .

 

خرید واچ تایم یوتیوب

زمانی که فعالیت خود را در یوتیوب شروع می‌کنید از شروع فعالیت برای شما درآمدی ثبت نمی‌شود مگر شرایط اولیه و لازم که شامل حدود ۱۰۰۰ سابسکرایب و حدود ۴۰۰۰ ساعت واچ تایم است را کسب بکنید با توجه به اینکه جذب واچ تایم برای پیج‌های نوپا بسیار دشوار می‌باشد و ممکن است مدت زمانی طول بکشد تا محبوب شوید و محتواهای شما دیده شود در نتیجه شما می‌توانید از خرید واچ تایم یوتیوب برای افزایش واچ تایم خود استفاده کنید .

از جمله سوال های معمول افراد در رابطه با خرید واچ تایم یوتیوب درباره ریزش آن است بایستی بدانید که ریزش واچ تایم یوتیوب به کیفیت پنل‌ها و سرورهایی که آنها را ثبت می‌کنند بستگی دارد در نتیجه در هنگام سایت مبدا برای خرید خود کاملاً دقت کرده و از وب سایت‌های معتبر کمک بگیرید .

در حالت کلی می‌توان گفت خرید واچ تایم یوتیوب برای همه مقدور می‌باشد اما دسته‌ای از افراد وجود دارند که خرید واچ تایم یوتیوب برای آنها الزام نمی‌باشد این دسته شامل افرادی هستند که به تازگی فعالیت خود را شروع کردند و یا افرادی که مدت زمان زیادی را در یوتیوب فعالیت کرده ولی نتیجه خاصی را نگرفته اند و یا کاربرانی که به دنبال کسب درآمد سریع هستند .

استفاده از قابلیت چامپ کات (jump cut)

یکی از مواردی که می تواند در افزایش واچ تایم یوتیوب به شما کمک کند استفاده کردن از تکنیک چامپ کات می باشد ، تکنیک چامپ کات که در بسیاری از حوزه های تصویری انجام میگیرد به این معنی است که ما بین محتوای خود هنگام ورود به موضوع جدید پرش زمانی یا تصویری انجام دهید یعنی هنگامی که قصد شروع پلان جدید را دارید به جای استفاده کردن از کلمات و جملات تکراری مستقیم با یک برش کوتاه وارد بخش دوم میشوید .

ما روزانه بسیار شاهد تکنیک چامپ کات در فیلم ها هستیم برای مثال برای نشان دادن گذر زمان و یا شروع یک اتفاق جدید بسیار از این تکنیک استفاده میشود اگر بتوانیم از این تکنیک در محتواهای یوتیوب خود استفاده کنیم قطعا می توانیم اتفاق های مثبتی را ببینیم شما می توانید در میانه صحبت خود در محتواهای یوتیوب به جای کلمات کلیشه ای که زننده هستند و می توانند باعث کاهش واچ تایم شوند از تکنیک چامپ کات استفاده کنید و وارد محتوای جدید شوید هنگام شروع پلان دوم بهتر از زاویه دوربین خود را زیاد جابه جا نکنید و فقط نوع محتوای خود را تغییر دهید و این موضوع ادامه مطلب قبل باشد این موارد می تواند در افزایش نرخ واچ تایم کمک کننده باشد .

 

نتیجه گیری 

کمک گیری از روش های نوین و اصولی برای افزایش واچ تایم بهتر از بی برنامه بودن می باشد ، یادگیری تکنیک های جدید مطابق الگوریتم یوتیوب می تواند به روند پیشرفت شما سرعت ببخشد و تعامل کاربران چنل را بیشتر کند ، روش های گفته در این متن می توانند کمک کننده باشد اما می توانید از سایر روش ها نیز در این مسیر استفاده کنید و با یادگیری و بکار بستن تمامی موارد رشد کنید .

The source of the article

ارسال دیدگاه

43 − = 36