بهترین جراح بینی در تهران

انتخاب جراح یکی از مهم ترین تصمیماتی است که می توانید هنگام آماده شدن برای جراحی بینی بگیرید و پیدا کردن بهترین جراح بینی در تهران نیز سختتر. اما چگونه انتخاب می کنید؟ یک جراح بینی خوب کیست؟ به چهار مورد ضروری که باید در جراح خود جستجو کنید توجه کنید. 4 نکته که باید بدانید (راهنمای کامل)

امروزه شما هر سایتی را باز کنید نامی از دکتر حمیدرضا راستی را به عنوان یکی از بهترین جراح بینی در تهران میبینید. ایشان با موفقیت در تمامی  جراحی های خود، بینی زیبا بدون در و خونریزی و بدون هیچ گونه مشکل تنفسی به بیماران هدیه داده اند.

مشکلات عملکردی مانند انحراف بینی، هیپرتروفی شاخک، و فرو ریختن تیغه میانی همگی نمونه‌هایی از انسدادهای سیستم تنفسی برای تنفس فرد هستند. این دسته معمولاً توسط بیمه تا حدی قابل استرداد است و همزمان با ایجاد تغییرات زیبایی نیز قابل رسیدگی است.

مشکلات زیبایی شناختی بسیار زیاد است. با این حال، برخی از رایج‌ترین آنها عبارتند از قوز یا برآمدگی بینی، نوک گرد و بزرگ و کروی شکل نامشخص، نوک فرورفته که هنگام لبخند زدن مشخص می‌شود، پل بیش از حد پهن یا خیلی صاف، سوراخ‌های بینی بیش از حد بزرگ، کوچک، یا پهن، یا بینی با برآمدگی بیش از حد یا خیلی کم.

جراحی بینی زیبایی زیبایی (جراحی پلاستیک بینی) می تواند به صورت بسته انجام شود، جایی که هیچ برش خارجی روی بینی ایجاد نشده باشد، یا به صورت باز، که گاهی اوقات برای اصلاح سخت ترین موارد، برش های کوچک در پایه بینی نیاز است.

رینوپلاستی ثانویه یا ترمیمی، که در آن ممکن است به دلیل مشکلات پیچیده قبلی، پیوند غضروف و دستکاری پیچیده لازم باشد، اغلب می‌تواند با استفاده از روش باز اصلاح شود. از نظر کاربران بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران دکتر حمیدرضا راستی می باشند.

جراحی بینی پیچیده ترمیمی و یا ترمیمی دوم  جراحی بسیار سختی است که با تحقیقات ما دکتر حمیدرضا راستی که یکی از بهترین جراح بینی در تهران هستند از این مسئله به خوبی بر می آیند. ایشان تمام جراحی های زیبایی بینی خود را در تهران انجام می دهد و از کمک به بیمارانی که فکر می کردند باید به نتایج پایین تر رضایت دهند، رضایت زیادی کسب می کند.

بسیاری از بیماران به دلیل نارضایتی آنها از نتیجه حاصل از سایر مطب ها، برای اصلاح نتایج جراحی قبلی از او برای جراحی بینی ترمیمی کمک می گیرند.

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

در حالی که سن خاصی وجود ندارد که تعیین کند چه زمانی باید برخی از روش‌های جوان‌سازی را انجام دهید، رینوپلاستی باید تنها پس از پایان جهش رشد انجام شود و سن شما بالای 13 سال باشد.

اگر با این شرایط مطابقت دارید و وقتی در آینه نگاه می کنید چیزی را می بینید که واقعاً شما را آزار می دهد، یعنی سن رشد شما به پایان رسیده است می توانید برای جراحی اقدام کنید.

اهداف جراحی بینی

بینی شما درست در مرکز صورت شما قرار دارد. یک تغییر یک میلی متری در هر جهتی می تواند تفاوت چشمگیری بین بینی رینوپلاستی شده شما و صورتتان ایجاد کند.

بینی ایده آل از پل شروع می شود و در یک خط مستقیم و منظم تا نوک آن بدون قوز یا برآمدگی ادامه می یابد. خود نوک باید با یک زاویه 90-105 درجه بین لب بالایی و پایه بینی، یکپارچگی را داشته باشد که به تنهایی بایستد.

قومیت های مختلف با مشکلات بینی متفاوت می آیند. به عنوان مثال، همانطور که گاهی در افراد آسیایی یا آفریقایی-آمریکایی تبار دیده می شود، پل بینی می تواند تقریباً صاف با سوراخ های بینی پهن باشد. چنین مسائلی در جراحی بینی با بالا بردن ارتفاع پل و باریک کردن پایه سوراخ بینی و همچنین ارائه جزئیات به نوک بینی اغلب پهن حل می شود.

comparison of nose surgery, befora and after

جراحی ای مهم

مطمئناً بارها در آینه نگاه کرده اید. با این حال، زمانی که در آینه نگاه می کنید و شروع به دیدن چیزهایی می کنید که شما را ناراحت می کند، در آن زمان است که باید برای مشاوره جراحی بینی برنامه ریزی کنید. مشاوره به شما کمک می کند تا مشکلات بینی خود را بهتر درک کنید.

هنگام انتخاب بهترین جراح بینی در تهران  در تهران، باید:

دقت کنید که پزشک شما ترجیحا تخصص گوش و حلق و بینی داشته باشد. این رشته پزشکی آشناییت بیشتری با سیستم بینی و دستگاه تنفسی بینی دارند. در نتیجه احتمال به مشکل تنفسی خوردن بعد از جراحی کمتر می شود.

اطمینان حاصل کنید که پزشک در یک بیمارستان بزرگ در تهران حضور دارد و وضعیت خوبی در آن بیمارستان دارد.

تأیید کنید که او در بین سایر متخصصان پزشکی در جامعه شما شهرت خوبی دارد.

با بیماران جراح که تحت عمل های مشابه قرار گرفته اند صحبت کنید.

به یاد داشته باشید، این جراحی شماست و شما به همان اندازه که او با شما صحبت می کند، با پزشک هم صحبت می کنید. حتی می توانید سوالات خود را لیست کنید و بپرسید.

و به یاد داشته باشید که یک جراح پلاستیک خوب کسی است که نه تنها مهارت انجام جراحی را دارد، بلکه کسی است که نیازها و خواسته های خاص شما را درک کند. یک جراح خوب باید گوش کند، گوش کند و گوش کند!

در طول مشاوره خود هیچ ترسی نداشته باشید. این زمان برای صحبت کردن، شنیده شدن، یادگیری و ایجاد یک رابطه قابل اعتماد با پزشک شما است. می توان به سوالات پاسخ داد و ترس ها را از بین برد.

جراحی بینی چگونه انجام می شود

ایمنی حرف اول را می زند. جراحی پلاستیک تحت بیهوشی است و بنابراین باید جدی گرفته شود.

با توجه به پیشرفت در بیهوشی و داروهای جدید که نیمه عمر کوتاه تری دارند، بیماران جراحی بینی دیگر مجبور نیستند با حالت تهوع، استفراغ یا گیجی دست و پنجه نرم کنند. بلکه خروج از بیهوشی واضح و واضح است.

دکتر راستی بر استریل ترین شرایط در اتاق عمل خود در شهر تهران ، با متخصصین بیهوشی دارای مدرک و تجهیزات نظارتی پیشرفته و متناسب با بالاترین استانداردهای بیمارستان اصرار دارد. تنها فردی که این جراحی را انجام می دهد خود دکتر حمیدرضا راستی است. هر مانور حین عمل با دقت و احتیاط انجام می شود و تمام زخم ها با دست خود او در چند لایه دوخته می شود.

جراحی زیبایی بینی هرگز نباید عجله داشته باشد و دکتر حمیدرضا راستی همیشه برای بهترین ها تلاش می کند، زیرا می داند که بیمارانش تا پایان عمر با نتیجه آن زندگی خواهند کرد.

بهترین افراد برای جراحی بینی

بهترین افراد برای جراحی زیبایی بینی تعادل ذهنی خوبی دارند، سلامت عمومی خوبی دارند و انتظارات واقع بینانه دارند.

اگر شما انگیزه بالایی برای ایجاد تغییر دارید.

اگر شما این توانایی را دارید که مسئولیت های روزانه خود (کار، خانواده، مدرسه و غیره) را به منظور انجام این جراحی متوقف کنید. پس میتوانید آماده جراحی زیبایی بینی شوید.

برای آن دسته از بیمارانی که در خارج از شهر یا خارج از کشور زندگی می کنند و به دنبال جراحی در تهران هستند، دکتر حمیدرضا راستی ابتدا به صورتی مجازی شما را ملاقات می کند و اگر جراحی مورد تایید ایشان قرار بگیرد شما برای مشاوره و جراحی به تهران می آیید.

آمادگی برای جراحی بینی

هنگامی که تصمیم به ایجاد این تغییر هیجان انگیز جدید گرفتید و تحت عمل جراحی زیبایی بینی در تهران قرار گرفتید. باید دستوران و عکسبرداری ها و آزمایشات و مواردی که باید رعایت کنید را از پزشک و دستیار او دریافت کنید.

هزینه بهترین جراح بینی در تهران

هزینه جراحی بینی نزد بهترین جراح بینی گوشتی در تهران که از نظر کاربران دکتر حمیدرضا راستی می باشند تقریبا در رده منصفانه ترین قیمت ها می باشد. در حال حاضر رنج هزینه جراحی بینی در تهران بین 34 میلیون تا گاها بالای 100 میلیون تومان است. البته گول این موضوع که هزینه بیشتر مساوی جراحی بهتر است نخورید. به نمونه کارهای جراح دقت زیادی داشته باشید.

بعد از جراحی بینی

همیشه پس از جراحی بینی مدت کوتاهی با تورم و گاهی کبودی وجود خواهد داشت. شما باید تمام دستورالعمل های ارائه شده توسط دکتر را به دقت دنبال کنید تا به بهترین نتایج ممکن دست یابید. داروهای ضد درد خفیف، یک آنتی بیوتیک با طیف وسیع و داروهای کاهش تورم همگی بلافاصله پس از جراحی شروع می شوند.

در زمان جراحی زیبایی بینی، دکتر راستی از یک آتل حساس به حرارت استفاده می کند تا تمام ساختارهای ظریف را در جای خود نگه دارد. دکتر راستی از تامپون بینی استفاده نمی کند. گاها اگر بینی دارای انحراف زیاد باشد برای دو روز اول ممکن است استفاده شود.

 

ارسال دیدگاه

− 1 = 8