مزایای خرید فالوور ارزان اینستاگرام

خرید فالوور ارزان اینستاگرام، روشی تضمینی برای افزایش تعداد فالوورهای پیج‌هایی که از طریق اینستاگرام کسب درآمد می‌‌کنند است. برای آن که ضرورت افزایش تعداد فالوورهای یک پیج را درک کنید باید خودتان را به جای مخاطبی که برای اولین بار وارد صفحه اینستاگرام شما می‌شود در نظر بگیرید.

اولین چیزی که با ورود به یک پیج جدید به آن توجه می‌کنید چیست؟ چه چیزی می‌تواند در اولین بازدید، شما را به فالو کردن آن صفحه ترغیب کند؟ با اطمینان زیاد می‌توان گفت که ابتدا به تعداد فالوورهای آن پیج نگاه می‌کنیم.

هرچه تعداد فالوورهای پیج شما بیشتر باشد به این معنی است که یک تایید اجتماعی قوی در جامعه آماری اینستاگرام دارید. بنابراین باید، چه از طریق روش‌های رایگان و چه غیر رایگان نسبت به افزایش فالوور اینستاگرام اقدام کنید. روش‌های رایگان مانند استفاده از هشتگ، ثبت لوکیشن و پست گذاشتن منظم و در بهترین زمان، تاثیر زیادی در افزایش تعداد فالوورها دارد. مزیت این روش‌های رایگان، ارگانیک بودن آن‌ها است اما سرعت رشد فالوورها بسیار کم است.

اما در کنار روش‌های رایگان بهترین راه‌حل برای افزایش سرعت رشد و پیشرفت پیج، خرید فالوور اینستاگرام از سایت‌های معتبر است.

5 مزیت خرید فالوور ارزان اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام مزایای زیادی را به همراه دارد که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

1. افزایش اعتبار پیج با خرید فالوور

همانطور که ارزش و اعتبار یک فروشگاه فیزیکی به تعداد مشتریانی است که دارد، در اینستاگرام نیز تعداد فالوورهای بالا، نقش مشتریان آن را دارند. بنابراین اعتبار یک پیج در فضای اینستاگرام، با تعداد فالوورهای آن ارزیابی می شود. هرچه تعداد دنبال کنندگان یک پیج بیشتر باشد، به نوعی یک تایید اجتماعی برای آن صفحه به شمار می‌آید و دیگران بیشتر به آن‌ اعتماد می‌کنند و در نتیجه اعتبار آن صفحه افزایش می‌یابد.

2. صرفه جویی در زمان رسیدن به هدف

هدف تمام پیج‌های اینستاگرم، دیده شدن بیشتر و یا افزایش سطح درآمد است. روش‌های زیادی برای بالاتر بردن فالوورها وجود دارد، از تولید محتوای خوب تا انتشار در زمان مناسب، که همه‌ی این‌ها با صبر و حوصله می‌تواند تغییرات مثبت زیادی ایجاد کند. اما با خرید فالوور ارزان اینستاگرام، می‌توانید خیلی سریع این تاثیرات مثبت را مشاهده کنید. البته، این حرف به این معنی نیست که نباید روش‌های ارگانیک مانند تولید محتوای باکیفیت و خوب را نادیده بگیرید.

3. جذب فالوورهای واقعی و بهبود سطح تعامل

با توجه نظریه تایید اجتماعی رابرت سیالدینی که می‌گوید همه ما راهی را می‌رویم که افراد بیشتری از قبل آن راه را رفته باشند، می‌توان نتیجه گرفت که هرچه فالوورهای بیشتری داشته باشید، افراد تمایل بیشتری به فالو کردن شما پیدا می‌کنند. در واقع خرید فالوور و افزایش سریع عدد آن به عنوان یک شوک روانی برای جذب فالوور واقعی عمل می‌کند.

بنابراین می‌توان نتیجه گرفت با خرید فالوور اینستاگرام، فالوورهای واقعی بیشتری نیز جذب می‌شوند. دنبال کنندگان فعال و واقعی، به واسطه لایک و کامنت با مطالب شما و همچنین با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند، در نتیجه سطح تعامل افزایش می‌یابد.

4. با خرید فالوور ارزان اینستاگرام، بیشتر دیده می‌شوید

یکی از مزایای دیگر خرید فالوور، دیده شدن توسط افراد بیشتر و رشد و پیشرفت سریع‌تر پیج اینستاگرام است. زیرا افزایش تعداد فالوورها به معنی مشتریان بیشتر است.

در رقابت بین پیج‌های اینستاگرام، کسی که بیشتر دیده می‌شود در رتبه‌های بالاتری از نظر الگوریتم اینستاگرام قرار می‌گیرد. عوامل زیادی بر دیده شدن پست‌های شما تأثیر می‌گذارند که تعداد فالوورها یکی از مهم‌ترین آن‌هاست.

5. افزایش نرخ تعامل یا اینتراکشن

با افزایش فالوور‌های یک پیج، نرخ تعامل نیز افزایش می‌یابد این مساله یکی از بهترین اتفاق‌هایی است که برای یه کسب و کار در اینستاگرام رقم می‌خورد. با افزایش اینتراکشن، اینستاگرام پیج شما را به افراد بیشتری نمایش می‌دهد. افزایش تعامل اینستاگرام می‌تواند پست شما را وارد اکسپلور کند و در قسمت سرچ (جستجو) اینستاگرام، جایگاه پیج ارتقا می‌یابد.

همچنین افزایش نرخ تعامل سبب می‌شود پیج شما در قسمت «پیشنهاد برای دنبال کردن» برای کاربران جدید نمایش داده شود.

چالش‌های خرید فالوور ارزان اینستاگرام

خرید فالوور مزایای زیادی دارد اما در صورتی که یک سری از مسائل را در نظر نگیرید می‌تواند تاثیر معکوس داشته باشد و باعث ریزش فالوور و حتی آسیب به پیج شود. در ادامه چند چالش پیش رو را ذکر می‌کنیم تا با رعایت آن از این اتفاقات جلوگیری شود.

1. خرید فالوورهای فیک، بی‌کیفیت و بدون گارانتی

همانطور که خرید فالوور با کیفیت مزایای زیادی برای پیج شما دارد، خرید فالوور فیک و بی‌کیفیت می‌تواند باعث ایجاد مشکلات جدی برای پیج‌تان شود. خرید تعداد بسیار بالای فالورهای بی‌کیفیت برای یک پیج می‌تواند باعث از دسترس خارج شدن آن شوند. تنها نوع فالووری که می‌تواند باعث رشد و پیشرفت پیج شما شود فالوور با کیفیت ایرانی و خارجی در فروشگاه خرید لایک است.

اکثر سایت‌های معتبر سرویس‌های خود را گارانتی می‌کنند و در صورت ریزش فالوورها آن را جبران می‌کنند تا صدمه‌ای به اعتبار پیج وارد نشود. بنابراین خرید بدون گارانتی نیز می‌تواند یکی از ریسک‌های خرید فالوور باشد.

2. نادیده گرفتن تناسب در آمار پیج

در صورتی که از سایت معتبری اقدام به خرید فالوور باکیفیت کنید، رعایت نکردن عدم تناسب بین آمار کلی پیج ممکن است به ضرر پیج شما باشد. در صورتی که به یکباره فالوورهای زیادی خریداری کنید اما تعداد لایک‌ها، کامنت‌ها، اشتراک‌گذاری‌ها و ویو پیج بسیار پایین باشد، اینستاگرام روی پیج شما حساس می‌شود. زیرا هنگامی که تعداد فالوورها به صورت طبیعی افزایش یابد سایر مولفه‌ها هم باید افزایش یابند. اما فقط با خرید فالوور ارزان اینستاگرام اینستاگرام این اتفاق نخواهد افتاد!

در صورتی که قصد افزایش فالوور به تعداد بالا دارید، بعد از خرید فالوورها برای رعایت تناسب بین آمار پیج، از سرویس‌های خرید لایک اینستاگرام، خرید کامنت اینستاگرام و دیگر سرویس‌ها نیز استفاده کنید تا تناسب حفظ شود.

عدم تناسب آمار پیج باعث میشود که هم اینستاگرام و هم فالوورها به پیجتان مشکوک شوند و متوجه خریدتان شوند، به همین دلیل شما باید متناسب با تعداد فالوورها، لایک،کامنت و ویو را هم برای حساب اینستاگرامتان بخرید تا آمار پیجتان شک برانگیز نباشد.

3. خرید از سایت‌های نامعتبر ارائه دهنده خدمات شبکه‌های اجتماعی

خرید فالوور از سایت‌ها و یا ربات‌های نامعتبر می‌تواند سلامت پیج شما را به مخاطره بی‌اندازد و شما را با مشکلات جدی روبرو کند. این سایت‌ها با استفاده از حساب‌های بی‌کیفیت که توسط ربات ساخته می‌شوند فالوورهای شما را افزایش می‌دهند.  اینستاگرام به سرعت این حساب‌ها را شناسایی کرده و حذف می‌کند که در این صورت ریزش سنگینی را تجربه خواهید کرد.

برای بررسی اعتبار یک سایت، به قدمت آن و کامنت‌هایی که افراد استفاده کننده از خدمات این سایت‌ها می‌نویسند توجه کنید. همچنین می‌توانید با ارتباط با پشتیبانی و بررسی کیفیت پاسخگویی آن‌ها اطمینان خود را افزایش دهید.

سخن پایانی

خرید فالوور ارزان اینستاگرام در کنار مزایای زیادی که دارد، در صورت عدم رعایت یک سری از موارد می‌تواند چالش‌هایی نیز داشته باشد. در صورتی که از سرویس‌های باکیفیت و سایت‌های معتبر نسبت به خرید فالوور اقدام کنید، تغییرات مثبت زیادی را در پیج خود مشاهده خواهید کرد.

البته باید توجه کنید بعد از انتخاب سایت معتبر برای خرید و استفاده از فالوورهای با کیفیت ایرانی و خارجی حتما به تناسب آمار پیج توجه داشته باشید. به همان نسبت که به تعداد فالوورها اضافه می‌کنید باید با خرید لایک اینستاگرام، ویو و کامنت، تعامل را چه از نظر مخاطبان و چه از نظر الگوریتم اینستاگرام افزایش دهید.

با خرید فالوور ایرانی با جبران ریزش و با کیفیت، اعتبار پیج، نرخ تعامل و ویو پیج افزایش می‌یابد و با افزایش نرخ تعامل، تعداد فالوورهای واقعی شما نیز به سرعت افزایش می‌یابد.

 

 

 

 

 

 

(متن بالا، یک رپرتاژ خبری است که سایت مسیرذهنی هیچگونه دخل و تصرفی در آن ندارد.)

ارسال دیدگاه

59 − 52 =