لوگو ارزون یا حرفه ای ؟

 

لوگو ارزون یا حرفه ای ؟

چرا یک لوگو ۵۰۰ هزار تومنی ممکنه خیلی گرون تر از یک لوگو ۲۰ میلیونی تومنی برای من تموم بشه ؟
مگه ۲۰ میلیون ۴۰ برابر ۵۰۰ هزار نیست ؟
ما در شروع کسب و و کارمون هستیم و می‌خواهیم اکونومیک کارمون رو شروع کنیم آیا شما توصیه میکنید که ما یک لوگو ۱۰۰ یا ۲۰۰ هزار تومنی رو برای کسب و کارمون انتخاب بکنیم ؟ پاسخ ما قطعا خیر است حالا چرا ؟ ممکنه شما به یک طراح حرفه ای کارتون رو بسپارید و او یک لوگو حرفه ای و خلاقانه برای شما طراحی کنه و شما هم خیلی بپسندید، دو سال اقدامات مارکتینگی رو انجام میدید و مسیر خودتون رو برای ورود به ذهن مخاطب باز میکنید و در بازار شناخته میشید.
بعد از دو سال کسب و کار شما رشد کرده و اینجا یک مشاور به مجموعه خودتون اضافه می‌کنید،‌ این مشاور میگه دیگ این لوگو ۵۰۰ هزار تومنی نمیتونه نیاز های این مجموعه رو پوشش بده، و ما لازم هست که یک لوگو حرفه ای رو طراحی بکنیم، در این مرحله شما به علاوه اینکه باید مجددا هزینه طراحی یک لوگو حرفه ای رو بدید باید هزینه دو سال برندینگ، مارکتینگ و ورود به ذهن مخاطب کرده اید رو بپردازید، این در مجموع برای ما بسیار پر هزینه تمام میشه.
اگر میخواهید زمان‌ رو‌ از دست ندید که مهمترین سرمایه ما هست از همون ابتدا یک کار حرفه ای رو انتخاب بکنید، یک تیم حرفه ای رو در کنار خودتون داشته باشید که کار تحلیلی، مطالعاتی و آنالیزی انجام میده براتون، و این کمک می‌کنه کسب و کار شما رونق بیشتری بگیره
نظر شما چیه آیا برای ابتدا کار یک لوگو ارزان قیمت میتونه مناسب باشه یا بهتره با یک لوگو حرفه ای شروع کنیم ؟

 

شما میتوانید برای طراحی لوگو حرفه ای آنرا به آژانس تبلیغاتی مسیرذهنی بسپارید تا بهترین و حرفه ای ترین لوگو را در کمترین زمان ممکن برای شما آماده کنند.

ارسال دیدگاه

58 − = 56