دوره MBA

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در کمتر از ۳۰ ثانیه

در دوره آموزشی رایگان MBA شرکت کنید

مدیریت MBA

هر روز یک جلسه از دوره MBA برای شما ارسال می شود.

 

دوره MBA رایگان

[vcex_bullets style=”check”]

  • ۵ جلسه آموزش مدیریت MBA
  • شامل بیش از ۱۳۰ دقیقه فیلم
  • ۱ جلد کتاب الکترونیکی
  • با بیش از ۲۰+ مورد مثال مدیریتی کاربردی

[/vcex_bullets]

موفقیت در شغل های مختلف به دانش و مهارت های مدیریتی فرد بستگی دارد، امروزه شرکت های معتبر سعی در جذب افرادی دارند که دوره MBA را گذرانده باشند. این موضوع نشان از اعتبار و اهمیت دوره MBA و تاثیر آن در موفقیت می دهد.

این دوره مدیریت MBA برای کسانی است که علاقه دارند، با ارتقا دانش و مهارت کاربردی مدیریت، درآمدشان افزایش یابد یا حتی کسب و کاری راه اندازی کنند و در آن موفق شوند.

مطالب دوره MBA

مدت زمان :  ۱۵ دقیقه

مدت زمان : ۱۷ دقیقه

مدت زمان : ۴۰ دقیقه

مدت زمان : ۲۵ دقیقه

مدت زمان : ۲۵ دقیقه

مدرس: کمیل غفورمحسنی

مدرس: نادر قاهری

مدرس: کمیل غفورمحسنی

مدرس: فاطمه یحیی آبادی

مدرس: نادر قاهری

جلسه اول: مقدمه و اقتصاد

جلسه دوم: مدیریت استراتژیک

جلسه سوم: بازاریابی و تبلیغات

جلسه چهارم: اصول مذاکره

جلسه پنجم: منابع انسانی

دوره های MBA
نادر قاهری به‌عنوان مشاور بازاریابی فعالیت می‌کند. او فارغ التحصیل مهندسی مکانیک و MBA در مقطع کارشناسی ارشد است. او تمرکز خود را بر روی استراتژی‌های نوین بازاریابی و ارائه راهبردهای سریع و کارآمد جهت اثربخش‌تر کردن فعالیت‌های بازاریابی، تبلیغات و فروش کسب‌وکارها در ایران نموده است. وی عقیده دارد که از هر چیزی باید اهرم بازاریابی ساخت و با تیزبینی و تمرکز می توان فرصت های خوب را برای کسب و کار خلق کرد.
فاطمه یحیی آبادی فارغ التحصیل کارشناس ارشد MBA است و در زمینه ارتباط با مشتری CRM، اصول و فنون مذاکره و آموزش کادر فروش و… فعال است. ایشان مدرس دوره های مدیریت ارتباط با مشتری، اصول مذاکره، ارتباطات و… هستند. وی به عنوان مشاور بازاریابی و استراتژیست فعال و با شرکت در سمینار ها ی مختلف و  کنفرانس های بین المللی، دارای مدرک مذاکره و زبان بدن از موسسه IQS می باشد.
کمیل غفورمحسنی به عنوان مشاور بازاریابی و سخنران فعالیت می کند، او فارغ التحصیل کارشناسی ارشد MBA با گرایش بازاریابی است و با پنج سال سابقه اجرایی، مشاور و طراح کمپین های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین جهت نفوذ به بازار و افزایش فروش است. همچنین مدرس دوره های تخصصی مهارت های مدیریت کسب و کار ، بازاریابی و تبلیغات است. همچنین با توجه به علاقه شخصی اش به اینترنت، فعالیت های زیادی در زمینه بازاریابی دیجیتالی دارد.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

نظرات (1)

ارسال دیدگاه

69 − = 61