در کمتر از ۳۰ ثانیه

در دوره آموزشی رایگان MBA شرکت کنید

مدیریت MBA

[contact-form-7 id=”10959″]

هر روز یک جلسه از دوره MBA برای شما ارسال می شود.

دوره MBA رایگان

موفقیت در شغل های مختلف به دانش و مهارت های مدیریتی فرد بستگی دارد، امروزه شرکت های معتبر سعی در جذب افرادی دارند که دوره MBA را گذرانده باشند. این موضوع نشان از اعتبار و اهمیت دوره MBA و تاثیر آن در موفقیت می دهد.

این دوره مدیریت MBA برای کسانی است که علاقه دارند، با ارتقا دانش و مهارت کاربردی مدیریت، درآمدشان افزایش یابد یا حتی کسب و کاری راه اندازی کنند و در آن موفق شوند.

مطالب دوره MBA

مدت زمان :  ۱۵ دقیقه

مدت زمان : ۱۷ دقیقه

مدت زمان : ۴۰ دقیقه

مدت زمان : ۲۵ دقیقه

مدت زمان : ۲۵ دقیقه

مدرس: کمیل غفورمحسنی

مدرس: نادر قاهری

مدرس: کمیل غفورمحسنی

مدرس: فاطمه یحیی آبادی

مدرس: نادر قاهری

جلسه اول: مقدمه و اقتصاد

جلسه دوم: مدیریت استراتژیک

جلسه سوم: بازاریابی و تبلیغات

جلسه چهارم: اصول مذاکره

جلسه پنجم: منابع انسانی

دریافت سریع ویدئوهای دوره MBA

[contact-form-7 id=”10959″]
دوره های MBA
نادر قاهری به‌عنوان مشاور بازاریابی فعالیت می‌کند. او فارغ التحصیل مهندسی مکانیک و MBA در مقطع کارشناسی ارشد است. او تمرکز خود را بر روی استراتژی‌های نوین بازاریابی و ارائه راهبردهای سریع و کارآمد جهت اثربخش‌تر کردن فعالیت‌های بازاریابی، تبلیغات و فروش کسب‌وکارها در ایران نموده است. وی عقیده دارد که از هر چیزی باید اهرم بازاریابی ساخت و با تیزبینی و تمرکز می توان فرصت های خوب را برای کسب و کار خلق کرد.
فاطمه یحیی آبادی فارغ التحصیل کارشناس ارشد MBA است و در زمینه ارتباط با مشتری CRM، اصول و فنون مذاکره و آموزش کادر فروش و… فعال است. ایشان مدرس دوره های مدیریت ارتباط با مشتری، اصول مذاکره، ارتباطات و… هستند. وی به عنوان مشاور بازاریابی و استراتژیست فعال و با شرکت در سمینار ها ی مختلف و  کنفرانس های بین المللی، دارای مدرک مذاکره و زبان بدن از موسسه IQS می باشد.
کمیل غفورمحسنی به عنوان مشاور بازاریابی و سخنران فعالیت می کند، او فارغ التحصیل کارشناسی ارشد MBA با گرایش بازاریابی است و با پنج سال سابقه اجرایی، مشاور و طراح کمپین های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین جهت نفوذ به بازار و افزایش فروش است. همچنین مدرس دوره های تخصصی مهارت های مدیریت کسب و کار ، بازاریابی و تبلیغات است. همچنین با توجه به علاقه شخصی اش به اینترنت، فعالیت های زیادی در زمینه بازاریابی دیجیتالی دارد.

نظرات (3)

ارسال دیدگاه

4 + = 5