آیا واقعا سئو به درد من می­ خورد؟

 

سئوی سایت به درد خیلی از بیزنس ها می­ خورد ولی صادقانه بگویم که به درد بعضی از صنایع نمی ­خورد! بهتر است بگویم با طرز فکری که آنها دارند به دردشان نمی ­خورد. SEO فقط رتبه بالا در نتایج گوگل در یک یا چند عبارت خاص نیست!

سئوی خوب نیاز به شناخت الگوریتم­ های موتورهای جستجو و اخبار تغییرات آنها دارد. سپس نیاز به یک استراتژی محتوایی قدرتمند برای توسعه محتوا از هر نوع متنی، تصویری و ویدئویی دارد. هر کدام از این ۳ مورد جایگاه خود را در سئو دارد که باعث تقویت سئو سایت شما می­ شود. در گذشته سئو آسان­تر بود اما رفته رفته بازار برای تصاحب صفحه اول گوگل (یک صفحه محدود به ۱۰ جایگاه) شروع به خرج کردن و انرژی گذاشتن کردند. اکنون راه یافتن به صفحه اول برای عبارات پر طرفدار کار سخت­تری شده است.

سئو و هدفمندی در جذب مخاطب

معمولاً تبلیغات پراکنده ای از کسب و کارها در اینترنت دیده می­ شود، که کاربران هدفمندی را به سمت سایت هدایت نمی ­کند. چرا که ممکن است هر شخصی که اتفاقی با آگهی روبرو شده بدون نیاز در آن لجظه روی آگهی کلیک می کند، یا حتی یک کودک ۱۰ ساله روی یک آگهی کلیک کند و وارد سایت شود. اما در سئو افرادی که یک عبارت خاص را جستجو کرده­اند وارد آن صفحه شده­اند و بسیار به خرید یا سفارش نزدیک­ترند.

سرمایه گذاری هوشمندانه

جذب ترافیکی از کاربران و بازدیدکنندگان شامل هزینه می ­شود. آگهی ماهانه در یک خبرگزاری یا سایت پربازدید معمولاً هر ماه چند میلیون تومان هزینه دارد. همین هزینه در سئو با همراهی یک استراتژی بلند مدت و تیم مناسب می ­تواند روزانه چند هزار بازدید ایجاد کند که بازگشت مناسب­تری نسبت به تبلیغات پراکنده دارد.

جلسه صمیمانه بررسی سئو سایت

در این جلسه وضعیت فعلی سئو شما را می سنجیم و حتی اگر کاری نکرده باشید برنامه ریزی و پیشنهادات کاربردی برای بهبود سئوی شما ارائه خواهیم داد!

مطمئناً می ­دانید که صفحه اول گوگل بیشترین اهمیت را دارد. در این صفحه ۳ نتیجه اول و ۳ نتیجه آخر مهم هستند. این یعنی محدودیت در چیزی که هزاران نفر خواهانش هستند و هزینه و انرژی می­ گذارند که آن را بدست آورند! آیا برای شما می ­ارزد انرژی و هزینه بگذارید؟

هر چه رقابت و سرمایه گذاری برای تصاحب این جایگاه محدود بیشتر می­ شود، کار سئو زمان، انرژی و هزینه بیشتری برای موفقیت می­ طلبد. بنابراین در بعضی صنایع سود اول بودن در نتایج نسبت هزینه سئو مناسب نیست به این معنی که یا تعداد جستجوها چشمگیر نیست یا آنقدر رقابت شدید است که بیش از سود بالقوه باید هزینه کنید. برای اینکه متوجه شوید آیا در کار شما ارزش دارد روی سئو سرمایه گذاری کنید، جلسه ای کوتاه و صمیمی با ما داشته باشید!

آیا سرمایه گذاری در سئو برایتان سود آور است؟

چگونه کمک می کنیم؟

امروز عامل مهم و تعیین کننده قدرت سایت (Domain Authority) شما است. این عامل که خود نتیجه ترکیب عوامل مختلف موثر روی سئو است تعیین می کند که قدرت دامنه سایت شما چقدر است. همچنین قدرت صفحه PA نیز اهمیت دارد. تیم مسیرذهنی با کارکردن روی این فاکتور باعث ارتقا کلی سایت و افزایش قدرت دامنه و صفحات شما می­شود. اینگونه با افزایش قدرت دامنه، عبارات کلیدی جدید بسیار راحت­تر و با صرف هزینه و انرژی کمتری به نتایج اول گوگل نزدیک می­ شوند.

در سئو چه کمک هایی می کنیم؟

 • بررسی عبارات کلیدی به لحاظ رقابت و تحلیل اولویت بندی زمانی کار بر روی هر کدام
 • بررسی صفحات سایت ، بخصوص صفحات فروش تورهای مربوط به سئو
 • ارائه مشکلات سئو مربوط به برنامه نویسی جهت بهبود موارد توسط تیم برنامه نویس سایت
 • برنامه ریزی محتوایی جهت تعیین موضوعات اصلی برای محتوا، متناسب با عبارات و کلیدواژه های اصلی و ارائه آن به تیم محتوایی
 • بهبود مقالات روی سایت از نظر سئو بصورت هفتگی از جمله : هدینگ، تگ ها، متاتگها، تراکم کلیدواژه، بهینه سازی تصاویر، آلت تصاویر و بسیاری از جزئیات اصلی سئو
 • انجام لینک سازی داخلی در صفحات سایت
 • تحلیل با ابزارهای آنالیز SEO از جمله وبمستر (گوگل کنسول)
 • ایجاد بک لینک های دستی معتبر از نظر گوگل بصورت منظم
 • انجام فعالیت و share کردن مطالب بصورت منظم در صفحات اجتماعی مهم از نظر گوگل (گوگل پلاس، فیسبوک، توییتر، لینکدین و…)
 • Share تصاویر و فایلهای ویدوئی و صوتی بصورت منظم در سایت های مهم از نظر گوگل ( آپارات، نماشا، یوتیوب، ویمئو، اسلایدشیر، فلیکر و…)
 • ارائه گزارشات هفتگی و ماهانه نسبت به فعالیت ها انجام شده

ارائه گزارش سئو

هر ماه (۳۰ روز) یک گزارش از کارهای صورت گرفته، وضعیت سئو سایت و وضعیت رقبا ارائه می گردد. تا شما در جریان وضعیت پیشرفت قرار بگیرید. از آنجایی که همکاری در بخش بهبود سئو ماهانه صورت می­ گیرد این اطمینان خاطر وجود دارد که شما در هر زمان قابلیت ارزیابی و تصمیمگیری به ادامه را خواهید داشت.

مراحل انجام کار

۱- وضعیت رقبا در سئو

۲- میزان جستجو و تقاضای مشتریان

۳- حاشیه سود تور

۴- میزان سختی عبارات کلیدی