کمپین "ما میتوانیم، من میتوانم"

کمپین “ما میتوانیم، من میتوانم” سان سیف با هدف اطلاع رسانی مردم نسبت به سرطان پوست که از بیماری های رایجی است که مردم نسبت به آن آگاهی و دانش کافی ندارند در فصل تابستان شروع شد.

در سال ۹۶، برند سان سیف، برند نوپایی بود که با طراحی محصولات با تکنولوژی جدید وارد بازار شده بود. با توجه به اینکه این محصول در هلدینگ پارس حیان بود مشکلی در کانال توزیع محصولات وجود نداشت چرا که این محصول در کنار محصولات نام آشنایی مثل آردن، فولیکا و … می توانست وارد داروخانه ها و سوپرمارکت ها شود و فقط چالش بر سر معرفی نام این محصول بود که نامی آشناتر و تخصصی تر معرفی شود از این رو کمپین مسئولیت اجتماعی موضوع سرطان را در پیش گرفتیم و سعی کردیم که در شبکه های اجتماعی مختلف که در آن زمان تلگرام در اولویت اول و سپس اینستاگرام و پس از آن شبکه های آپارات و نماشا و …. این اطلاع رسانی ها انجام شود.

در ویدئو اول که بصورت یک گزارش مردمی بود بی اطلاعی مردم نسبت به این موضوع را نشان دادیم و سوالاتی در همین خصوص طراحی شده بود. این افراد از عموم جامعه بودند و بدون هیچ گونه هماهنگی از این عزیزان سوال شده.

در ویدئو دوم، صحبت های یکی از متخصصان پوست که در مجموعه پارس حیان حضور دارند منتشر شد تا اطلاع رسانی کاملی در این حوزه برای عموم مردم داشته باشیم.

در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام برند سان سیف در یک بازه زمانی یک و نیم ماهه، تصاویر گرافیکی آموزشی، لایو و محتوای مرتبط ساخته شد و در پیج و کانال های مختلف منتشر شد.

این اطلاع رسانی و کمپین مسئولیت اجتماعی، برای برندینگ و شاساندن برند در ذهن مخاطب تاثیر خوبی داشت. البته این کمپین با بودجه بیشتر از سمت کارفرما  و ادامه دادن کمپین های متوالی، میتوانست خیلی بهتر پیشروی کند.

اطلاعات پروژه

برند سان سیف، یکی از برندهای هلدینگ پارس حیان است که با تجربه چند دهه تولید محصولات آرایشی، بهداشتی و فرآورده های مراقبت از پوست و مو، به عنوان واحد پیشرو، با شناخت دقیق و علمی نسبت به ترکیبات جدید و مؤثرتر ضد آفتاب، با همکاری لابراتوار Dr. Straetmans کشور آلمان، گروه فرآورده های ضد آفتاب سان سیف را جهت محافظت از پوست در برابر اثرات زیانبار نور خورشید، تولید می نماید.

برای اولین بار در ایران، ضد آفتاب هایی عرضه کرده اند که علاوه بر محافظت کامل از پوست در برابر تابش های مضر نور آفتاب، چندین عملکرد درمانی و مراقبتی دیگر مانند ضد چین و چروک، روشن کننده و … را نیز به طور هم زمان دارا می باشد.

سایت: http://www.sunsafecare.com

همکاری سان سیف با مسیر ذهنی

سال فعالیت: ۱۳۹۶ – ۱۳۹۷

حوزه فعالیت: سوشال مارکتینگ – ویدئو مارکتینگ

درخواست جلسه برای آشنایی با خدمات مسیرذهنی

جهت اطلاعات بیشتر از خدمات مسیر ذهنی، میتوانید فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

تلفن کارشناس:

۰۲۱-۸۸۴۵۱۸۳۵  ?