تحلیل سایت های فروشگاه اینترنتی

درس هایی که از تحلیل سایت های فروشگاه اینترنتی باید بگیرید!

فروشگاه اینترنتی به سایتی گفته می شود که در آن کالا یا خدماتی به صورت آنلاین ارائه شود. می خواهیم ۵ سایت جالب که به اکوسیستم اقتصادی آنلاین کمک کردند را تحلیل کنیم و ویژگی های هر کدام را مشخص کنیم. دیجی کالا کار خود را با تولید محتوای تخصصی و نوشتن نقد و بررسی محصولات دیجیتال شروع کرد.

روی موج تبلیغات جدید

روی موج تبلیغات جدید جهان سوار شوید!

اگر شما هم اهل اینترنت و شبکه‌های اجتماعی هستید، به احتمال زیاد شما هم با تصاویری روبرو شده اید که مثلاً از یک فیلم برداشته شده و یا عکس یک لحظه خاص باشد و در زیرش یک عبارت مفهومی و خنده‌دار نوشته شده است.بعضی از این تصاویر که با سرعت زیادی در اینترنت دست به دست می‌شود را میم می‌گویند.

افزایش فالور اینستاگرام

۹ روش افزایش فالوور اینستاگرام

چندی پیش در مشاوره با مدیر شرکتی، رو به من کرد و گفت ما الان دو ماهه که فعالیت در اینستاگرام را شروع کرده ایم اما فالوور زیادی جذب نکرده ایم در صورتی که …

تبلیغات کانال تلگرام

تبلیغات در تلگرام

چگونه می توان مخاطبین رسانه های اجتماعی مثل تلگرام را افزایش داد و از آن سود کسب کرد؟! ۷ روش تبلیغات در تلگرام برای افزایش اعضای کانال….

کسب درآمد اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

وقتی شما کسب و کار اینترنتی تان را شروع می کنید باید با ابزارها و روشهایی که به افزایش درآمد شما کمک می کند آشنا شوید. چندین راه برای جذب کاربران وجود دارد از جمله …