تمرین و تکرار، راز جادویی موفقیت

رازهای جادویی را دور بریزید. این نسخه را مصرف کنید!

راز موفقیت در هر زمینه­ ای این است که کارهای کمتری را با تکرار بیشتری انجام دهید. اما مهم‌ترین کارها را انجام بدهید و در هر مورد از آن، بهتر و بهتر شوید. چنانچه شما روی موضوعی متمرکز باشید و سعی کنید در طول زمان با مطالعه، تمرین و دریافت بازخورد عملکرد خودتان را بازنگری کنید و ارتقاء دهید، بعد از مدتی شما جزو بهترین­ها می­شوید.

با ۵ گام ساده برند سازی کنید!

با ۵ گام ساده برندسازی کنید!

همان‌طور که می‌دانید برند صرفاً لوگو یا آرم تجاری نیست بلکه هسته مرکزی و هویت کسب‌ و کار است. برند چیزی نیست که در کارگاه و کارخانه تولید شود، مفهومی است که در ذهن مشتری جای دارد. لوگو یا آرم به همراه هویت بصری تنها بخشی از مراحل برند سازی شما است و نباید در اولین گام به سراغ لوگو یا آرم بروید.

تحلیل سایت های فروشگاه اینترنتی

درس هایی که از تحلیل سایت های فروشگاه اینترنتی باید بگیرید!

فروشگاه اینترنتی به سایتی گفته می شود که در آن کالا یا خدماتی به صورت آنلاین ارائه شود. می خواهیم ۵ سایت جالب که به اکوسیستم اقتصادی آنلاین کمک کردند را تحلیل کنیم و ویژگی های هر کدام را مشخص کنیم. دیجی کالا کار خود را با تولید محتوای تخصصی و نوشتن نقد و بررسی محصولات دیجیتال شروع کرد.

مثل کمک خلبانان خطوط هوایی کره زندگی نکنید!

مثل کمک خلبانان خطوط هوایی کره زندگی نکنید!

در دهه ۹۰ میلادی خطوط هوایی کره حوادث بسیاری را تجربه کرد و تا جایی پیش رفت که رئیس‌جمهور کیم دای جونگ رسماً صحبت کرد و مسئله خطوط هوایی را مسئله یک کشور دانست که باید هرچه سریع‌تر سامان داده شود. شاید فکر کنید که این حوادث دلیل فنی داشته‌اند، اما بسیار جالب و عجیب است که این حوادث دلیلی صرفاً فنی ندارند!

بینش پولسازتر از مهارت

بینش پولسازتر از مهارت است!

ممکن است شما مهارت فروشندگی داشته باشید، از زبان بدن اطلاع داشته باشید (معانی حرکات بدن و صورت) و قدرت بیان خوبی داشته باشید، اینها مهارت های یک فروشنده است اما بینش یک فروشنده چیست؟ اگر شما بینش کافی نداشته باشید ممکن است زمان خود را روی مشتری که نیاز به خرید ندارد هدر بدهید.

۵ ضعف بزرگ که باید به قدرت تبدیل کنیم!

۵ ضعف بزرگ که باید به قدرت تبدیل کنیم!

بخش زیادی از جامعه فکر می کنند برای گذراندن زندگی باید کارمند شوند چرا که پول و قدرت ریسک کافی برای کارآفرین شدن و راه اندازی شرکت خود را ندارند. کارآفرینی در خون شماست، باور کنید! اجداد شما سالها قبل زمانی که از غار بیرون می آمدند کارمند نبودند، اولین تمدن ها در کنار رودخانه ها با افرادی که کارمند هستند شکل نگرفت!

کسب درآمد اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

وقتی شما کسب و کار اینترنتی تان را شروع می کنید باید با ابزارها و روشهایی که به افزایش درآمد شما کمک می کند آشنا شوید. چندین راه برای جذب کاربران وجود دارد از جمله …