مقاله در شماره ۳۳۵ مجله موفقیت

کمیل غفورمحسنی در این مقاله به اینستاگرام به عنوان ابزاری برای فروش پرداخته است. این مقاله با عنوان “اینستاگرام، تریبون جادویی فروش” در شماره ۳۳۵ مجله موفقیت منتشر شده است.

 

آیا می‌خواهید محصولات شما بیشتر دیده شود؟ می‌خواهید افراد مرتبط با کسب‌وکار و محصولاتتان شما را با اشتیاق پیگیری کنند؟ اینستاگرام یک راه‌حل عالی برای این خواسته‌ها است. حدود ۳۰۰ میلیون کاربر فعال در اینستاگرام وجود دارد که البته همه آن‌ها مخاطب هدف شما نیستند اما اگر صفحات کسب‌وکارهای محبوب ایرانی را نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که اینستاگرام در ایران مخاطبان زیادی دارد. گواه دیگر آن به وجود آمدن کسب‌وکارهای کوچک و خانگی است که بخش زیادی از فروش خود را در صفحه اینستاگرام خود انجام می‌دهند. بسیاری از کاربران فقط به دلیل اینکه برندی را دوست دارند، صفحه آن برند خاص را دنبال می‌کنند. تعداد زیادی به قصد خرید صفحه شبکه اجتماعی را پیگیری نمی‌کنند، در واقع بهترین تعبیر این است که مشتریان بالقوه برای دلگرمی و دیدن تایید بقیه مردم اینستاگرام شما را دنبال می‌کنند. بنابراین کار شما تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان فعال است. برای مدیریت صفحه اینستاگرام اصولی وجود دارد که رعایت آن‌ها برای  افزایش دنبال کنندگان و افزایش فروش ضروری است.

 

ادامه این مطلب را می توانید در شماره ۳۳۵ مجله موفقیت مطالعه بفرمایید.

شما همچنین می توانید …

تمرین و تکرار، راز جادویی موفقیت
200

رازهای جادویی را دور بریزید. این نسخه را مصرف کنید!

راز موفقیت در هر زمینه­ ای این است که کارهای کمتری را با تکرار بیشتری انجام دهید. اما مهم‌ترین کارها را انجام بدهید و در هر مورد از آن، بهتر و بهتر شوید. چنانچه شما روی موضوعی متمرکز باشید و سعی کنید در طول زمان با مطالعه، تمرین و دریافت بازخورد عملکرد خودتان را بازنگری کنید و ارتقاء دهید، بعد از مدتی شما جزو بهترین­ها می­شوید.

ارسال دیدگاه

67 − = 61

تماس با مسیر ذهنی