مقاله در شماره ۸۸ مجله راز

نادر قاهری مقاله ای با موضوع ” چِریک زدن با کد QR ” در نیمه اول خرداد ماه ۹۵ مجله راز منتشر کرد.

چند سالی است از ورود QR code در دنیای دیجیتال می‌گذرد که تحولات عظیمی را در دنیای بازاریابی و تجارت رقم‌زده است. مردم کشور ما هم با این کدها تا حدی آشنا شده‌اند و به‌مرور دنیای جدیدتری با این کدها ساخته خواهد شد و مطمئناً تا چند سال آینده همه مردم برای انجام امورات عادی زندگی به‌نوعی درگیر این کدها می‌شوند، بنابراین فرصت مناسبی است که تا دیر نشده از این ابزار ساده و ارزان در بازاریابی خود استفاده کنیم و خودمان را نسبت به بقیه رقبا متمایز و پیشرو جلوه دهیم. در این مقاله سعی دارم تا چند تکنیک ساده و ارزان و درعین‌حال با بازدهی بالا ( تکنیک‌های بازاریابی چریکی ) به شما نشان دهم تا در کسب‌وکار خود نهایت استفاده را ببرید.

برای مطالعه این مقاله به صفحه ۸۶ مجله راز شماره ۸۸ مراجعه نمایید.

مسیر ذهنی، آموزش مدیریت

شما همچنین می توانید …

تمرین و تکرار، راز جادویی موفقیت
200

رازهای جادویی را دور بریزید. این نسخه را مصرف کنید!

راز موفقیت در هر زمینه­ ای این است که کارهای کمتری را با تکرار بیشتری انجام دهید. اما مهم‌ترین کارها را انجام بدهید و در هر مورد از آن، بهتر و بهتر شوید. چنانچه شما روی موضوعی متمرکز باشید و سعی کنید در طول زمان با مطالعه، تمرین و دریافت بازخورد عملکرد خودتان را بازنگری کنید و ارتقاء دهید، بعد از مدتی شما جزو بهترین­ها می­شوید.

با ۵ گام ساده برند سازی کنید!
200

با ۵ گام ساده برندسازی کنید!

همان‌طور که می‌دانید برند صرفاً لوگو یا آرم تجاری نیست بلکه هسته مرکزی و هویت کسب‌ و کار است. برند چیزی نیست که در کارگاه و کارخانه تولید شود، مفهومی است که در ذهن مشتری جای دارد. لوگو یا آرم به همراه هویت بصری تنها بخشی از مراحل برند سازی شما است و نباید در اولین گام به سراغ لوگو یا آرم بروید.

ارسال دیدگاه

+ 36 = 42

تماس با مسیر ذهنی