روزی ۲ ساعت زمان!

 

در سال ۲۰۱۷ هر فرد به صورت میانگین ۱۱۶ دقیقه (نزدیک به ۲ ساعت) در روز زمان خود را در شبکه های اجتماعی گذرانده است. یعنی به اندازه یک فیلم ۲ ساعته سینمایی زمان خود را صرف شبکه اجتماعی می کنند. این فرصتی هست که با برنامه ریزی و اجرای هدفمند می ­توانید به تعداد زیادی از مشتریان دسترسی داشته باشید. دیگر مثل قدیم ها همه مردم روزنامه دست نمی­گیرند که بفهمند دنیا چه خبر است و چه خدمات و محصولی تبلیغ شده است، تقریبا در جامعه امروز مردم با شبکه­ های اجتماعی در ارتباط و به­ روز هستند.

مزایای بازاریابی شبکه های اجتماعی

  • دسترسی سریع و آسان به مخاطبان
  • دست به دست شدن و پخش سریع پست ها و تبلیغات در فضای آنلاین
  • گردآوری گروه بزرگی از مشتریان
  • داشتن یک کانال روابط عمومی قوی با مشتریان
  • معرفی اخبار و اتفاقات جالب و مهم بیزنس تان
  • بهبود سئو و بازدید از سایت
  • برندسازی آنلاین تاثیرگذار

چه نوع پست ها و محتوایی روی شبکه ها اجتماعی قرار می گیرد؟

عکس و تصاویر

عکس صنعتی

تصاویر گرافیکی (۲D , 3D)

استاپ موشن

موشن گرافیک

ویدئو (تیزر)

اینفوگرافیک

گیف (GIF)

ما چه کارهایی برای شبکه های اجتماعی شما می کنیم؟

 

اکثر بیزنس های امروز دوست دارند که فعالیت خوبی در اینستاگرام و تلگرام داشته باشند اما تصورات اشتباهی نیز دارند. نتیجه گرفتن از شبکه اجتماعی صرفا چند پست ماهانه و بوجود آوردن فالوور از هر طریق ممکن نیست! تاثیر گذاری بر روی مخاطبین و ایجاد انگیزه برای اقدام و خرید کردن و یا حتی صحبت درباره برند شما با یک استراتژی و برنامه کاربردی امکان پذیر است. تیم مسیر ذهنی در اولین قدم یک برنامه محتوایی دقیق برای شبکه های اجتماعی شما ارائه می کند. سپس بر اساس آن محتواهایی با سبک های مختلف ایجاد می کند و با تبلیغات صحیح فالوورهای واقعی به سمت شما هدایت می کند و نرخ Engagement مناسبی برای شما ایجاد می کند.

مدیریت کدام شبکه های اجتماعی را به عهده می گیریم؟

اینستاگرام

تلگرام

فیس بوک

لینکدین

توئیتر

گوگل پلاس

قبل از شروع نیاز به برنامه ریزی محتوایی و بازاریابی داریم!

شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام از بقیه مهم ترند! بقیه بیشتر برای بهبود رتبه سئو و حفظ مشتریان پراکنده در اینترنت استفاده می شود. پیشنهاد ما این است که جلسه ای داشته باشیم تا خیالتان را از بابت نحوه اجرا و دستیابی به نتایج راحت کنیم.