یک ترفند برای فروشنده حرفه ای

professional Seller

چند وقت پیش من داخل یکی از فروشگاه های بزرگ رفته بودم و میخواستم ببینم میتونم تو حوزه فروش و بازاریابی چیزی ازشون یاد بگیرم یا اگر هم مورد منفی ای هست ببینم میتونم راه حلی پیدا کنم یا نه. اتفاقی که افتاد خیلی جالب بود. من دوست دارم که ساعتی را خریداری کنم. داشتم چند مغازه رو میدیم و وارد یک مغازه ساعت فروشی شدم…

در این فیلم کوتاه در مورد نحوه فروش این فروشنده بررسی انجام شده و روشی را برای نوع ارائه مخصوص فروشنده حرفه ای آموزش داده ام تا بتوانید با این روش، حداقل عملکرد خود را در فروش موفق تر و حرفه ای تر کنید.

 

دانلود فیلم

حجم فایل: ۸۰٫۶ مگابایت

مدت زمان: ۱۸٫۴۵ دقیقه

فرمت فایل: mp4.

تلگرام مسیر ذهنی

شما همچنین می توانید …

این دستورالعمل فروشندگی، کیفیت زندگی تان را ارتقا می دهد
200

این دستورالعمل فروشندگی، کیفیت زندگی تان را ارتقا می دهد

همه ما به نوعی فروشنده هستیم. حتی اگر فکر می‌کنید که شما کارمندی هستید که به فروش کاری ندارید نیز، باید بدانید که شما به هر حال با فروختن چیزی در این جایگاه هستید. شما توانایی خودتان را به کارفرمایتان فروخته اید. تفاوت شما با شخصی که بیشتر از شما حقوق می گیرد، شاید توانایی فروشندگی شما باشد.

چهار راه موفقیت در فروش
200

چهار راه موفقیت در فروش!

در پژوهشی از بهترین فروشندگان مشخص شد بیش از ۹۰% آن‌ها متواضع و فروتن هستند. آن‌ها خودخواه نیستند و به همکاران یا هم تیمی های خود با غرور و تکبر نگاه نمی‌کنند. نتایج این پژوهش نشان می دهد فروشندگان پررو و مغرور نسبت به مشتریان بیگانه رفتار می‌کنند و کمتر موفق هستند. در ادامه این مطلب، در این رابطه بیشتر بخوانید.

ارسال دیدگاه

− 3 = 6