مقاله در شماره ۳۳۹ مجله موفقیت

شمار 339 مجه موفقیت

کمیل غفورمحسنی مقاله ای با عنوان “۵ ضعف بزرگ که باید به قدرت تبدیل کنیم!” در شماره ۳۳۹ مجله موفقیت منتشر کرد.

 

امروز شاید بخش زیادی از جامعه فکر می کنند برای گذراندن زندگی باید کارمند شوند چرا که پول و قدرت ریسک کافی برای کارآفرین شدن و راه اندازی شرکت خود را ندارند. کارآفرینی در خون شماست، باور کنید! اجداد شما سالها قبل زمانی که از غار بیرون می آمدند کارمند نبودند، اولین تمدن ها در کنار رودخانه ها با افرادی که کارمند هستند شکل نگرفت. در گذشته افراد هر کدام به کاری مشغول بودند مثل دامداری، فرش بافی، حصیر بافی، ساخت کمان، کفش، لباس، مزرعه داری و غیره. در چند صد سال اخیر انقلاب صنعتی برای تولید متمرکز و بیشتر محصولاتی مانند پارچه، فولاد، لباس و… افراد بیشتری را با دستمزد پایین به خدمت گرفت. تعداد زیادی از کسانی که تا آن روز کفاشی می کردند، نمی توانستند در مقابل تولید انبوه و قدرت تبلیغاتی شرکت کفاشی مقابله کنند، در نتیجه تعداد زیادی از آنها در آن شرکت استخدام می شدند. اینگونه بود که معنای کارمند بودن برای جوامع امروز انقدر پر رنگ شده است.

نکته جالب این است که در گذشته، پیش از انقلاب صنعتی، معمولا کسب و کارها در خانه مردم بود. آنها در خانه کارهایشان را انجام می دادند و محصول را برای تجارت به بازار شهر می بردند. اگر سطر اول مطلب شامل حال شما می شود و همچنین ایده یا مهارتی دارید، با من همراه شوید تا به شما نشان بدهم که می شود از خانه کاری را شروع کرد و به….

 

ادامه این مطلب را می توانید در شماره ۳۳۹ مجله موفقیت دنبال کنید.

شما همچنین می توانید …

تمرین و تکرار، راز جادویی موفقیت
200

رازهای جادویی را دور بریزید. این نسخه را مصرف کنید!

راز موفقیت در هر زمینه­ ای این است که کارهای کمتری را با تکرار بیشتری انجام دهید. اما مهم‌ترین کارها را انجام بدهید و در هر مورد از آن، بهتر و بهتر شوید. چنانچه شما روی موضوعی متمرکز باشید و سعی کنید در طول زمان با مطالعه، تمرین و دریافت بازخورد عملکرد خودتان را بازنگری کنید و ارتقاء دهید، بعد از مدتی شما جزو بهترین­ها می­شوید.

ارسال دیدگاه

88 + = 96