چرا ویدئو مارکتینگ قدرتمند است؟

 

امکانات و قدرت ویدئو نامحدود است! امروزه امکان دیده شدن ویدئو در همه جا مثل سایت، شبکه های اجتماعی، ایمیل، تبلیغات و سایت­های یوتیوب و آپارات و… با هر وسیله ­ای مثل موبایل، لپ تاپ و تبلت وجود دارد. مجله فوربز اعلام کرده است که تا سال ۲۰۱۹، ۸۰% حجم اینترنت جهان صرف ویدئو می­ شود. هر روز نتایج جدیدی از اثرگذاری بالای ویدئو در بازاریابی منتشر می­ شود.

ویدئو مارکتینگ

مزایای منحصر به فرد بازاریابی ویدئویی

بازاریابی ویدئویی چه مزایایی دارد؟

 

 • بهترین نوع محتوا با بالاترین ROI (بازگشت سرمایه گذاری) جهت برند سازی
 • در شبکه های اجتماعی بالاترین بازدهی را دارد
 • اعتبار بسیار بیشتری ایجاد می کند.
 • به سرعت دست به دست و به اشتراک گذاشته می شوند.
 • احساس اعتماد را افزایش می دهد.
 • ماندگاری بیشتر از برند در ذهن مشتریان ایجاد می کند.
 • اطلاعات با سرعت بسیار بیشتری از متن به مشتری منتقل می شود.
 • باعث افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو (SEO) می شود.
 • همه جا در خانه، سرکار و… با موبایل، تبلت و کامپیوتر مشاهده می شود.

ویدئوی معرفی محصول و خدمت

یکی از انواع ویدئوهایی که می­ توانیم بسازیم معرفی ویژگی­ها، مزایا و منافع محصول یا خدمت است. ۹۰% از مشتریان گفته اند که ویدئو در تصمیمگیری خرید آنها کمک کرده است. با ویدئو بسیار بیشتر از یک متن یا تصویر خشک و خالی می ­توان روی مشتری اثر گذاشت! شما ترکیبی از کلام، لحن، موسیقی اثربخش، تصویر و جلوه های هماهنگ بصری برای ایجاد احساسات و انگیزش مشتری را دارید! هر یک دقیقه ویدئو معادل ۱٫۸ میلیون کلمه برای بیان احساسات و اثرات آن ویدئو است.

ویدئوی آموزشی و نحوه استفاده

بسیاری از مخاطبان شما پیش از اقدام به سفارش اولین کاری که می­ کنند جستجو و کسب اطلاعات بیشتر است. شما با ویدئو اطلاعات ارزشمندی را مثل نحوه کارکرد، ویژگی­ها و مزایای محصول، اطلاعات آموزشی عمومی و یا تخصصی درباره محصول یا خدمتتان را به آنها بدهید. که برای شما اعتبار ایجاد می­ کند و در ذهن مشتری تبدیل به مرجع اصلی در ذهن مشتری می ­شوید. برای برنامه ریزی تولید محتوای ویدئویی خود می توانید گفتگویی صمیمی با ما داشته باشید!

بازاریابی ویدئویی آموزشی

معرفی محصول و خدمات

نظرات مشتریان قبلی

مخصوص شبکه اجتماعی

بازاریابی ویدئویی آموزشی

اطلاعات مفید و آموزشی

تبلیغات در سایت و نمایشگاه ها

نحوه استفاده از محصول

اخبار جشنواره های فروش

مصاحبه خودتان (روابط عمومی)

ویدئوی تیزر معرفی شرکت و رویدادها

ویدئویی خیره کننده با استفاده از ابزارهای حرکتی و جلوه­ های بصری شگفت انگیز برای تاثیر و ایجاد هیجان روی مشتریان بسازید! معرفی بیزنس شما و فیلمبرداری از کارکنان شما و نشان دادن رسیدگی مشتریان بسیار تاثیرگذار است. همچنین برای رویدادهایی مثل نمایشگاه، رونمایی، گزارش و… چنین ویدئوهایی مخاطب را میخکوب و برای شما اعتباری دو چندان ایجاد می­ کند.

بازاریابی ویدیویی

ویدئوی موشن گرافیک

موشن گرافیک­ها از خانواده انیمیشن هستند و معمولاً زیر ۱ الی ۲ دقیقه ساخته می­ شوند. در حال حاضر تقاضا برای این نوع از ویدئو رو به افزایش است چرا که مفاهیم را راحت تر می­ توان انتقال داد و فضای فیلم از یک صحنه به صحنه دیگر را به راحتی می­ توان عوض کرد. همچنین موشن گرافیک بخاطر سادگی برای همه قابل فهم و جذاب است. در ساخت موشن گرافیک علاوه بر استفاده از تیم گرافیک خوب، باید از گوینده خوبی نیز استفاده کرد.

تیزر تلویزیون، سینما و شبکه نمایش خانگی

فرصت ما برای تاثیر روی مخاطب کوتاه است! بنابراین تیزرهایی هوشمندانه، و تا حد امکان کوتاه و اثر گذار برای اهدافی مثل آگاهی از برند شما در بازار، یادآوری برند و ایجاد میل در مشتری می ­توان استفاده شود. برای پخش آگهی در تلویزیون، سینما و شبکه نمایش خانگی نیاز به ایده پردازی قوی و استفاده از امکانات و عوامل تولید حرفه ای است. مسیرذهنی به طور کامل آماده تولید تیزرهای تبلیغاتی است.

ویژگی های اصلی بازاریابی ویدئویی شرکت مسیرذهنی

ما چه ویدئوهایی برای شما می سازیم؟

 

 • حضور متخصصان و مشاوران بازاریابی برای طراحی کمپین بازاریابی و استراتژی محتوایی
 • استفاده از کارگردان هنری، تصویربردار حرفه ای و تدوینگران باتجربه (عوامل تولید)
 • استفاده از مجریان حرفه ای و آموزش دیده
 • به کارگیری ابزارهای حرکتی و نورپردازی پیشرفته و جدیدترین روش های تولید ویدئو
 • استفاده از تکنیک های فیلم سازی تلفیقی و فیلم سازی دیجیتال
 • ساخت جلوه های ویژه بصری و تصحیح رنگ با استانداردهای سینمایی
 • تولید و استفاده اصولی از موشن گرافیک های جذاب
 • صداگذاری و استفاده از افکت های صوتی حرفه ای

ویدئو مناسب چه کسب و کارهایی است؟

چه شرکتی کوچک یا متوسط هستید و چه شرکتی بزرگ ؛ چه در حوزه خدمات باشید، چه در حوزه کالاهای تند مصرف  Fast Moving Consumer Goods باشید چه نباشید، انواع ویدئو می ­تواند مشتریان هدف شما را نشانه بگیرد. با مشتریان امروز نیازمند به ایجاد ارتباط و اعتماد هستیم. با ویدئو دادن حس اعتماد و دلایل خرید براحتی اتفاق می افتد.