آموزش کارکنان فروش

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در بازار امروز فروش مهمترین عامل موفقیت یک بیزنس است. اگر شما بهترین کالا یا خدمت را داشته باشید اما نتوانید بفروشید، هیچ چیزی ارزشمندی ندارید! فیلیپ کاتلر می گوید: “تولید – فروش = آشغال”، چگونه همواره افزایش فروش و رضایت مشتری را داشته باشیم؟

شما هر سال یا هر ماه هزینه زیادی برای پیشرفت و بازاریابی می کنید تا مشتریان بیشتر و بهتری به سمت شما بیایند. مشتری در زمان خرید با کارکنان فروش شما ارتباط ایجاد می کند چرا که آنها خط مقدم فروش شما هستند. کارکنان فروش شما نماینده شما در ذهن مشتری هستند، اگر آنها خوب و حرفه­ای برخورد کنند، مشتری بیزنس شما را خوب و حرفه­ای می داند. اگر تیم فروش شما آموزش دیده و حرفه­ای نباشند، مشکلات بسیاری از جمله نارضایتی مشتریان، عدم افزایش فروش، ناهماهنگی در سیستم فروش و غیره بوجود می­آید.

تاحالا با خودتون فکر کردید که اگر شما به جای فروشنده هاتون می نشستید چقدر بهتر می فروختید؟

تا به حال شده مشتری از فروشنده­های شما گله و شکایتی کنند؟ پیش آمده که از کارکنان خود بخواهید یک مشتری خاص را پیگیری کنند اما خواست شما را نتوانند کامل و دقیق اجرا کنند؟ موردی بوده که به مشتری آماده و دست به نقد نتوانند بفروشند؟ یا اعتراض مشتری را با لحن نامناسب پاسخ بدهند؟ اگر این سوال به ذهنتان آمده است که چکار کنم این کارکنان قدرتمندتر از قبل شوند و حرفه­ای عمل کنند ، خوشبختانه ما جواب سوال شما را می دانیم!

ما جلسه ای کوتاه با شما برای بررسی روش­ها و فرایند فروش فعلی­تان خواهیم داشت. این جلسه برای بهینه کردن تکنیک های فروش و کاربردی کردن آموزش پرسنل شما خواهد بود. بررسی نقاط قوت و ضعف تیم فروش کمک می­کند که اثرگذاری بیشتری در آموزش کارکنان داشته باشیم!

پیشنهاد می­کنیم یک گفتگوی صمیمانه داشته باشیم تا با توجه به نقطه نظرات و نیازهای شما؛ سرفصل­های آموزشی، تعداد جلسات و نکته­های مهم را استخراج می­کنیم. خبر خوبی داریم! آموزش کارکنان با تعامل همه و تمرین های عملی همراه است، همچنین از کارگاه آموزش کارکنان فیلمبرداری می­شود. هدیه ما به شما ۳۰ روز آموزش آنلاین در کانال تلگرام اختصاصی به عنوان مکمل این آموزش حضوری خواهد بود.

جلسه ای صمیمانه مهمان ما باشید!

جهت بررسی سرفصل ها و جلسات کارگاه آموزشی مورد نیاز تیم فروش شما؛ خوشحال می شویم میزبان شما باشیم!

عناوین کارگاه های آموزشی

کار تیمی

زبان بدن (Body Language)

انگیزه و هدف گذاری

فروشنده تلفنی

فروشندگی پیشرفته

فن بیان و ارتباطات موثر

مکان برگزاری کارگاه حضوری آموزش کارکنان

در محل شرکت سفارش دهنده

در محل شرکت مسیرذهنی

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.